www.sudzibas.lv Roberts Lancmanis Attaisnoju so cilveku

Roberts Lancmanis - Attaisnoju so cilveku

Soreiz sim ierakstiem nepiekritu.
Uztura specialists visu izpildija laicigi.
Kokteili un man nepieciesamie vitamini vienmer tika piegadati laika, ka ari 15 kg 3 menesu laika bija nost ko nespeju gadiem nomest.
Varbut ir kadam vienkarsi sakritis ta ka tiesam sim cilvekam taja mirkli neveicas, bet ar maniem pazinam tik pat efektivi strada ka ar mani.
Ar cienu Darta.

D

E evija200 02.06.2014

man šis gnīda vēljoprojām nav naudu atdevis, lai gan ir pagājuši vairāki gadi. Katru reizi atrunas, cik grūti ir gājis, ka tagad jau ir labāk un tulīt tulīt pārskaitīs atpakaļ.. neiesaku ar šo tipiņu iesaistīties nekādās darīšanās. tikko šim savajadzēsies naudu, tā sāksies atrunas, kā piem., šodien atnāca viena, steidzami vajadzēja produkciju, tapēc nācās atdot tavējo.. vai arī: produkti ieslēgti skapī, man atslēgas nav, atnāc citu dienu..

J japer23 02.06.2014

divaini

V veesma86 11.11.2015

Roberts Lancmanis uztura speciālists Herballife konsultants - krāpnieks.
Ja kāds vel nav atguvis savu naudu vai pēdejā laika ir ticis apkrāpts rakstiet man epastu uz [slēpt]@inbox.lv .

Robert- ja lasi, sāc meklēt jaunu nodarbošanos jo kā uztura speciālists tu vairs nekad nestrādāsi.