www.sudzibas.lv RIMI Neprecīzi nosver produktu

Rimi - Neprecīzi nosver produktu

Vēlējos iegādāties 2 bārbelītes končas (sveramās). Pērku diezgan bieži pēc pusdienām tieši 2 bārbelītes, vienmēr sver abas kopā zem 20gramiem, šodien redz 40grami divas bārbelītes. Jautāju kasierim vaitad tiešām tik daudz sver, viņš klusēja un neko neatbildēja, nebija laika skaidroties samaksāju un gāju prom. Esat uzmanīgi un skataties cik gr rāda

08.02.2019

D Dimants 15.08.2017
Rimi "Mani gardumi" salātos smiltis

Ļoti neaptīkami, ka Rimi "Mani gardumi" ir tomēr neēdami romiešu salāti. Pusdienu laikā iegādājos t/c Olimpijas Rimi veikalā romiešu salātus ar vistu, un salāti nebija ēdami, jo bija nemazgāti un pilni ar smiltīm/zemi. Salātlapas tomēr aizņēma lielāko daļu no porcijas un pusdienlaiks man tomēr ir viens-nevaru iet vēlreiz sava darba laikā. Salāti tomēr arī maksā zem 2 euro...noteikti nepirkšu vairāk "Manus gardumus".

Neizdodbatlikumu

Neizdod atlikumu kasiere inna un atsakas pārskaitīt kasi un atdot atlikumu

A Agents007 22.05.2018
Slikta prece

22/05 rimi Origo, ieraudzīju tādu brīnumu augļus

H Hidayat 20.07.2018
Плохой сервис, грубый разговор

Оскарблнние клиента если в Течении 2 дней не свяжется со мной то я поднимусь до ООН! Мой маил адресс [slēpt]@mail.ru

M Mētra 12.12.2018
Derīguma termiņš! - nedēļu veca desa

Kā vispār iespējams 11.12. Nopirkt desu, kurai termiņš beidzies 04.12. Tā ir vesela nedēļa! Paldies

{ {Sunshine} 22.01.2019
Slikta apkalpošana

22.01.19 Pārdevēja aiz 2 kases rupji attiecas pret cilvēku ar veselības traucējumu un viņa palīgu.

M Mego izmeklētājs 08.02.2019

Papīrīši biezāki palikuši?

Kolta 08.02.2019

Es ceru, ka tas ir joks.

Sociopāts 08.02.2019

Vēl bomba ir tie cilvēki, kas samet plastmasas maisiņā vairāku veidu saldos sieriņus/končas un tad pārdevējai jālasa ārā pa vienam.

C critical thinker 08.02.2019

šīs bija svaigākas un smagākas...

What? 08.02.2019

Jaunas ar pildījumu iekšā?

SamTroll 08.02.2019

viņš tajos svaros bija caurumiņu izurbis vienkārši...

Nākamajā reizē pieprasi, lai šīs konfektes sagriež šķēlēs.

M miroslava 12.02.2019

Pie psihiatra Tev jāaiziet.

N Nika8319 09.03.2019

Проверяйте кассиров на вес,сегодня Рими Милгравис хорошенько испортил настроение.все продукты предназначенные на вес в полтора раза увеличены ,к сожалению обнаружила это только дома,но на такой ноте вы утратили постоянного клиента,очень к сожалению т.к Римчтк мне был по пути,но и уж очень вы подорвали доверие к Вам