www.sudzibas.lv RIMI Ne kvalitatīva, bojāta pārtika.

Rimi - Ne kvalitatīva, bojāta pārtika.

Nav augstas kvalitātes pankūkas ar tītara gaļu. Garšas mazgāšanas līdzeklis maltas gaļas, virskārtas sastāvā. Produkts iegādāts Rimi veikalā. Pievienots fotoattēlu pārbaudes un foto iepakojums.
Не качественные блинчики с мясом индюшатины. Вкус моющего средства в составе фарша, начинки. Продукт куплен в магазине Рыми. Фото чека покупки и фото упаковки прилагается.

07.02.2019

Kolta 07.02.2019

Kādu kvalitāti vēlējāties saņemt par 2,74 eur?!

N Nadezda Loginova 07.02.2019

Pankūku cena ir 6,49 eiro par kilogramu, ja jūs domājat, ka tas ir lēts, cik daudz tie maksā, lai tos neizmazgātu ARIAL.

N Nadezda Loginova 07.02.2019

Tās ir visdārgākās pankūkas Rimi veikalā.

N Nadezda Loginova 07.02.2019

Es nevēlos pirkt dārgu indi par savu veselību.

N Nadezda Loginova 07.02.2019

Es neaizmirsīšu, ja urīnu ielej 1,50 eiro alus pudelē :)))

pat Vācijā labs alus maksā mazāk par 1 eiro

N Nadezda Loginova 07.02.2019

Un kāpēc es daru šo apgalvojumu, ja Latvijas valsts paziņo, ka tā ir Eiropas Savienība, kāpēc tas ir iespējams valstī ar Eiropas Savienības normām. Tā ir slikta PSRS.

D Dolara 07.02.2019

nu jābūt vsp debīlam , lai pirktu rimi ēdienu gatavo

D Dolara 07.02.2019

Cik esmu ēdusi, tā gaļa ir pretīga, bet tā ir gaumes lieta.
Bet piekritu, kādu kvalitati sagaidi, ja cena ir tik zema.
Pačukstēšu, Rimi izejvielas ir lētas un tām uzskrūvē cenu.
Pati strādāju Rimi veikala razošanā, protams, pannkūkas netaisu, bet zinu ko runāju, t.i., rakstu

N Nadezda Loginova 07.02.2019

Un jūs ne nomazgājiet bojātu gaļu ar Fairy?

M Mego izmeklētājs 07.02.2019

Kā jus zinat kā garšo mazgāšanas līdzeklis?laikam kāds par rupjību runāšanu bērnībā muti izmazgājis.

N Nadezda Loginova 07.02.2019

Šī ir mana pirmā reize 62 gadus.