www.sudzibas.lv RIMI Drausmīga attieksme!

Rimi - Drausmīga attieksme!

Kādu dienu ar istabasbiedreni pagadijās ieskret "Stirnu" rimi pēc pārtikas. Ejot garām apģērbu nodaļai,
pamanijām ,ka ir izvietots grozs ar "Vīriešu čībām", kurā bija izliktas tikai rozā un leoparda raksta čības, par
ko mums ar istabas biedreni uznāca mazs smiekliņš. Turpat arī stāvēja viena no pārdevējām un sāka mums
braukt virsū , ka tās ir 'Netikai vīriešu čības, neizglītotie jaunieši' un nosauca mūs kādā nepiedīnīgā vārdā.
kuru es nevēlos te izteikt. vēlāk pie maizes nodaļas , pamanām, to pašu pārdevēju, kas šeit mums arīuzbrauca.
"vai jūs arī baltmaizi nosauksiet par ne baltu? ejiet mājās urod*i" . vēlāk pamanām ,ka šīs sievietes vārds ir Olga, īsa auguma,
apmēram 50 gadi. Tā nu mēs nopirkām ko vajag, un secinājām ,ka te vairs neiegriezīsimies, jo te attieksme NAV normāla.
paldies, ka uzklausijāt manu sūdzību. Paldies

B