www.sudzibas.lv RIMI Bojāti produkti, ignorē sūdzības.

Rimi - Bojāti produkti, ignorē sūdzības.

"Rimi" Jelgavā, Katoļu ielā 18 centās pārdot "groziņus" (kūciņas) ar beigtām mušām, neskatoties uz to, ka tās nodaļas darbiniece atradās uz vietas. Nofotogrāfēju šo jauko bonusu, aizsūtīju uz Rimi informācijas e-pastu, protams - vēstule ignorēta.

1. Ko nozīmē "centās pārdot"? "Ņemiet šo jauko groziņu ar mušām!"(kur viņi ziemas laikā dabūja mušas, ar ko izdekorēt groziņu?)
2. Fotografējot veikalā jūs pārkāpāt Rimi kārtības noteikumus, kuri aizliedz foto/video tehnikas izmantošanu veikala telpās.
3. Ja darbiniece bija uz vietas, kāpēc nerisinājāt to uz vietas, bet fotografējāt un sūtījāt uz Rimi e-pastu? Darbiniece izskatījās ļoti draudīga un palika bail?
4. Ja groziņu jums tikai "centās pārdot", kādu risinājumu no Rimi jūs gaidījāt? Atlaidi prusakiem?

C critical thinker 24.12.2016

mušas bija beigtas, neskatoties uz to, ka tās nodaļas darbiniece atradās uz vietas?

S Smh. 25.12.2016

1. Nozīmē, ka prece bija izvietota pārdošanai.
2. Veikals pārkāpj higiēnas noteikumus, zinu savas tiesības.
3. Tas nav mans pienākums kontrolēt veikala darbinieku darbu.
4. Risinājums jārod veikalam, nevis pircējam.

Ar manierēm Jums gan pašvaki. Varbūt kādu nervu nomierinošu tējiņu jāiegādājas?

S Smh. 25.12.2016

Jā, darbiniece atradās uz vietas.

A Aleksejs_Garkalins 08.03.2017

Es dzīvoju Jelgavā, netālu no šis Rimi. Man viss patīk, nekad nebija nekādu problēmu, nezinu, var būt Jums tieši neveicās.