www.sudzibas.lv RIMI Produktu čekā iesit, bet pa ceļam tas pazūd

Rimi - Produktu čekā iesit, bet pa ceļam tas pazūd

Ne jau pirmo reizi gadaas, ka iepērkoties "Rimi" Origo centrā kasiere kādu produktu kases čekā gan iesit, bet pa ceļam līdz manam iepirkumu tīkliņam tas kaut kā pamanās pazust. Labi, ja vēl tā summa ir sīka, bet gadās arī lielākas lietas.

P pircejs 14.07.2004

Mulkibas!!! Pats iepeerkoties esmu redzeejis taadus idiotus, kas, drausmiigaa atrumaa skrienot, kaut ko uz lentes otraa pusee aizmirst!!!!

M maniakzzz 02.08.2004

PILNIIGAS MULKIIBAS - straadaaju Rimi un dienaa IDIOTISKIE PIRCEEJI atstaaj pie kaseem preci uz 50Ls --KATRU DIENU!!! Ieteikums... EJOT UZ VEIKALU ACIS NEVAJAG ATSTAAT MAAJAAS

N n 08.09.2004

Es pats bie?i aizmirstu pie kases vis?dus s?kumus (cigaretes, ko??enes). Kaut gan sevi par IDIOTISKU PIRC?JU neuzskatu, vienk?r?i esmu aizm?r??gs :)))

Z zaiga 05.01.2008

Straadaaju Rimi kasee.Visas pie kases atstaataas preces tiek registreetas zurnaalaa,ja pirceejs atgriezas ar ceku prece tiek atdota...

V Vix 05.01.2008

kursh idiots gan savaac cekus :)

I Ilze 11.03.2008

Nu jaaa! tas ka mums kasierem maz maksa, nenozime, ka paliksim bagatakas no tam lietam, ko mes it ka panjemam no pircejiem. nu ka nav ko darit, tad jau visadi shadi stulbumi ari ir jaizdoma. varbut atrodi sev nodarbi. labi viena lieta ir aizmaarshiiba, bet ka ir ar tiem pircejiem, kas noperk vienu shokoladi, samaksa un aiziet, noperk bananus, jogurtu un maizi. neaizmirst vienu lietu, bet samaksa un AIZIET. pat nepaskatas uz savam precem uz lentas???? kas tad daraas tiem cilveekiem galvas. ta jau ari sevi var aizmirst. un pats smiekliigaakais ir, ka cilveeks neatgriezhaas peec saviem banaaniem, jogurta un maizes...

B bai-buciite 04.04.2008

Es tad laikam esmu idiote, kas krāj čekus... :d Un ja nekrātu, tad bieži vien tiktu apšmaukta un arī citreiz var redzēt kā pārdevējas paši sevi ir apšmaukušas :)

S suzyy 04.04.2008

šis ir viss stulbākais ko var pateikt...!!! ja reiz nav ko rakstīt tad jau nevajadzētu vērt muti vaļā, jo tāda lieta 100% nenotiek...ja pats aizmirst paņēmt un neatzīst savu aizmāršību, tad tur jau vairs nav ko piebilst.ja nu vienkārši vēlas tik kādu nopelt... melis ar lielo burtu!!! un ko tad teiksi par tiem idiotiem kas nāk uz veikalu zagt!!!???????

Z zuze 24.04.2008

Nu vienreiz rimi uz Valdemāra ielas ar redzēju, ka pārdevēja iesit mazo suliņu, un nepalaida pa lentu, bet nolika sev!!! Toreiz vīrietim bija liels pirkums un to pazudusho sulinju nemaz nemanija! Es neko nepateicu, jo man neērti palika tās kasieres vietā!!!

S Siirsa 04.05.2008

Kad es strādāju veikalā mums apsargi prasīja čekus, kurus ir izsitusi cita kasiere un parkstījusi un tev bija jābūt tiem produktiem un nekas nedrīkstēja būt atvērts. Protams nošmaukt, ja gribas vienmeŗ var, bet lai tā vāktu visādus sīkumus... Vai nu kleptomāne kasiere (mums viena tāda bija - smiekli caur asarām ar viņu bija) vai drīzāk pārpratums.

M mb 26.05.2008

Jā, Spices RIMI kasieris - puisis, redzēdams, ka preču daudz, summa pāri 30 Ls, nolēma krējumu pazudināt...un vienu biezpiena sieriņu pieskaitīt klāt.

E eva 05.06.2008

man arii taa ir gadiijies un it iipashi tad kad ir lielaaka summa, paardeveeja vnk iesit plusaa.

L linda 05.06.2008

PILNĪGAS MUĻĶĪBAS!!! KASIEREI NAV VAJADZĪGA JŪSU NOPIRKTĀ PRECE.TIK PAT LABI KASIERE ŠO PRECI VAR PAŅEMT NO PLAUKTIEM. KASIEREI PAR KATRU PRECI IR JAUZRĀDA ČEKS AR ZĪMOGU UN PARAKSTU, LAI VIŅU IZNESTU NO VEIKALA.

E es 17.06.2008

Šodien viens klients samaksāja(diezgan), un maisiņos bija ko kraut un visu atstāja uz lentas.(ha, ha, ha), vai mēs vainīgas?Un ir arī tādi, kas it kā vicinoties krauj savus pirkumus maisiņā pa ceļam paķerot arī nākamā pircēja preci.Mūsu veikalā zinu dažus tādus, tāpēc, kad viņi iepērkas, esmu uzmanīga un sekoju preču sadalei tā, lai tiem garnadziem netiek.

MacBeton 13.07.2008

Kasierei izejot jaauzraada cheks??? Ak dies. Kursh daunis kautko taadu izdomaajis? MUAHAHAHA!!! Security policies laikam raxtijis pilniigs daunis :-D
Es sarunaaju ar kasieri un iznesu to zagto preci vinjas vietaa! elementaari. Ne jau nu tur biezpiena sierinjus kaads zags. Ja es straadaatu rimi un buutu zaglis tad es tur nozagtu teljuku meenesii, 2 gludekljus, paardesmit spindlus ar CD/DVD un tas pat inventuuraa neatklaatos. Un es neticu ka to jau kaads nedara. Varu saliigt ka pa visiem Latvijas RIMI vismaz VIENAA straadaa kaads ar smadzeneem un nesuudzas par algu :-D

P Pele 16.07.2008

Bija gadījums, kad pircējs aizmirsa paņemt divus pilnus maisiņus ar preci, un aizmirsa tikai tāpēc, ka runāja pa telefonu... paši vainīgi, pie visām kasēm rakstīts ka nauda un prece ir jāpārbauda neatejot no kases!

T toony 15.08.2008

Andron Mc, tu aizej tur pastrādā un tad sprēgā. Man draugs strādāja Maximā (tas attiecas uz visiem lielveikaliem) un tur bija pat ieejot no rīta darbā jāparāda, ja tev ir manta kura ir arī veikalā un jāapzīmogo tā, nerunājot jau par to, ka izejot nteikti jāuzrāda čeks, ja esi katko pircis. Un ja kādam kaut kas pazūd vai pieskaita, tad paši vainīgi - vajag skatīties, ko kasiere dara.

J joko 26.11.2008

Nu es atvainojos, ja RIMI darbinieks var pircējus nosaukt par IDIOTIEM, nu tad atvainojos- serviss jums tur galīgi nekāds. Un nav brīnums ka par RIMI veikalu ir šādas sūdzības...

H hubabuba 16.12.2008

andron mc to ko tu te rakstiji par to neshanu ara tas jau ir old skool es atceros pirms 5 gadiem kad stradaju maxima par konsultantu kopaa ar apsargiem pakojam cigaretes pleijerus un dvd atskanjotajus- skivju komplektu kastees un tad naaca paziistami un tu tik paraadi kura ir pareizaa kaste un par piem. 3-4 ls nopirki dvd un vel paris cigareshu pacinjas bonusaa.

J Jana 07.01.2009

es esmu no tiem, kas mēdz izvēlēties dažus produktus, samaksāt un aizmirst turpat pie kases :)
sevišķi pēc garas mācību/darba dienas, kad domāju par visu, ko vēl vajadzētu paspēt padarīt
vienmēr gan pēc brīža atceros/pamanu, ka produktu nav un sarkdama eju pakaļ (čeku un atlikumu nekad neaizmirstu paņemt )