www.sudzibas.lv RIMI rabota ohrani

Rimi - rabota ohrani

RIMI veikala, kurs atrodas Jugla1 ap pl.15.00 12.02.2010 gada iegaju iepirkties ar bernu ratiem.Panemu dazas lietas un gaju pie kases samaksat par pirkumu.nepaspejot pec samaksas atiet no kases pieskreja ta saucamais " apsargs"un saka rakaties pa ratu somu neko nepaskaidrojot un nestadijas prieksa, kas vins tads ira.kaut parbaudes datciks nebija nopikstejis.kad parbaudija visu pec ceka, vins gribeja"ielist ieksa" pie berna ratinos.To es vinam nelavu.Luk ta"profesionali"strada musu ta saucama apsardze.tadi brinumi notiek musu RIMI veikalos.Pasargajiet sevi no nepatikamam situacijam ejot RIMI veikalos.

L lola 13.02.2010

Nu ohujetj, es tavaa vietaa buutu uztaisiijusi taadu skandaalu ja kautkaads smirdiigs apsargs uzdriiksteetos ko taadu pret manim!!!

A Ansis 15.02.2010

pats esmu redzējis kā tādas kārtīgās māmiņas bāž produktus pie zīdaiņiem !

A apsargs 19.02.2010

ohrannik ne imel prava proizvodit obisk, ne objasniv v cem konkretno on vas podozrevaet i ne predostaviv materjal video nabljudenija. Ohrannik srabotal ne professionalno i mog zaprost politet s raboti.