RiLAT Logi - Logi

Dīvaina attieksme pret potenciālajiem klientiem. Gribēju ielikt virtuvē jaunu plastmasas logu. Sazvanījos ar firm ""Rilat'' kas bija sevi baigi izreklamējusi un iedevu savu telefonu pa kuru vēlāk atzvanīja cilvēks kam bija jānāk noņemt izmērus un jāsastāda līgums.

Sāksim ar to ka šis pilnīgi nepārvaldīja latviešu valodu un nācās sarunāties lauzītā krievu mēlē. Tas vel sīkums. Labākais ka norunātā laikā pēc divām dienām mērītājs neieradās un neuzskatīja pa vajadzību par to telefoniski pabrīdināt. Viņa dēļ nācās atprasīties ātrāk no darba.

Firma pa mani nelikās ne zini un es vienkārši pasūtīju citā firmā ko ieteica man paziņas. Mērītais no tās ieradās tai pašā dienā laikam saprotot ka ja grib nopelnīt tad arī normāli jāstrādā.

Pēc šī gadījuma zuda jebkura uzticība firmai "Rilat', kā drošam sadarbības partnerim.

I

L legion 17.11.2013

Pilnīgi Jums piekrītu, sliktāku kompāniju par RiLAT Logi nevar iedomāties. Par katru soli pieprasa papildus samaksu, neparko neatbild, darba un preces kvalitāte zem jebkādas kritikas, garantijas nav. Neiesaku nevienam sadarboties vai veikt pasūtījumus ar šo kompāniju, vienīgais var viņus pasūtīt... . Cilvēki esiet modri.

L legion 17.11.2013

Pilnīgi piekrītu, sliktāku uzņēmumu par RiLAT Logi nav iespējams iedomāties. Darba un preces kvalitāte zem jebkādas kritikas, atbildība nekāda, neparko neatbild, garantijas nav, garantījas nav, uzvēdas ka lopi un bezkaunīgi līdz nelabumam, pēc paveiktā kalni ar netīrumiem, laikam veči no džungļiem, kur iet tur arī kakā. Cilvēki esiet modri, neiesaitaties ar šo kompāniju nekādas darīšanas. Ļiti, ļoti slikta kompānija!!!

M moze 23.09.2014

Vēlos pateikt paldies Rilat meistariem par kvalitatīvu darbu. Pasūtu logus jau otro reizi, nevaru žēloties nedz par darba kvalitāti, nedz attieksmi pret pasūtītāju. Vecie logi tika izņemti, iznesti, metīrumi savākti. Līgumā atrunātas logu garantija, uzstādīšanas un samaksas kārtība. Nekāda papildus maksa nebija jāveic, jo iepriekš jau bija atrunātas manas prasības un atbilstoši veikta tāme. Paldies, lai veicas biznesā! Modrīte