Rīgas Satiksme - rigassatiksme

Jau liek soda naudu par to, ka nepieregistrejas e-talons, ar menesbileti uz visiem autobusiem, kurs darbojas. Kad samaksats par menesi, par visiem autobusiem darba dienas. Pirmo reizi pieregistrets, menesis jau iet. Braucu autobusa, darba diena. Pilns ar cilvekiem, nepieregistrejas talons, bet man bilete bez atlaidem, dome par mani nepiemaksa. Starpibas nav vai divas reizes sodien brauksu vai vienu, vai tris. Rigassatiksmei zaudeujumu nenesu!!! Viss jau uz prieksu apmaksats. Un vel ielika divus latus - soda naudu par brauksanu bez biletes. Vai vajadzigi tadi pakalpojumi ar prieksapmaksu, kad noteikumi nelogiski un versti pret mani - klientu?!!!

A AK79 17.12.2013

Jaa, kontrolieriem ka tikai pamaaciit un iekaseet. Vispaar nav saprotama taa bezjeedziigaa diennakts talonu un meenesha karshu piikstinaashana. Laikam taa ir nepiecieshama, lai redzeetu, pa kaadiem marshrutiem to lietotaaji braukaa un kur paarseezhas tiiri stastistikas noluukaa gluzhi taapat kaa RimI un Maxxxxxxma atlaizhu kartes, lai regjistreetu cilveeku pirkumus elektroniski un zinaatu, kursh ko un kaadaa laikaa peerk un cik taalu no veikala miit.

H haris9029 18.12.2013

tāda ir kārtība, nepatīk-nebrauc.