Rīgas Vakara Ģimnāzija

Mūsu sabiedrība ir degradējusies. Es mācos vidusskolā un noskatos interesantu izrādi kā skolotāji māca mūs dzīvot šo skaisto, brīnišķo dzīvi. Manā klasē mācās invalīde, kura sagādā problēmas skolotājiem,viņa daudzkārt pārprasa uzdoto utt. vārdu sakot rada papildus slogu mūsu jaukajām apgaismotājām. Skolotājas ar katru dienu kļūst neiecietīgākas pret viņu un klaji to izrāda, skolnieki ātri to uztver un nežēlība ir dubulta.Klases audzinātāja palūdza uzrakstīt skolniekiem sūdzību par viņu un visiem parakstīties. Lūk kā viss notiek,nedod Dievs palikt par invalīdu, lūk, kas mani sagaida.

J janis 05.12.2006

lūk, ko man māca skolā būt neiecietīgam

K kika 12.06.2008

Nu, bet ir speciļas skolas tādiem cilvēkiem. Man pašai nācās mācīties šajā skolā un lielākā daļa bijām cilvēki kam gan jāstrādā, gan jāmācās un man nebija laika kaut ko mācīties ārpus klases un an tik tiešām traucētu šādi cilvēki.

J Juicy 13.11.2008

es macos saja gimnazija krievu plusma un nevajag teikt blenjas! tas ir ljoti laba gimnazija! ja ir kaut kadas pretenzija vajag versties pie sociala pedagoga uzrakstit sudzibu un mes to visu nokartosim! ar cienu RVG pasparvalde

E Ema 13.11.2008

PALUDZ LAI MEITENE AIZIET MACITIES UZ 8 RAINA VAKARA VSK. TAD BUS OK. TUR IR VIENIGA NIETA LV. KUR PAT MEMIE VAR IEGUT VSK.IZGLITIBU! SUPER SKOLOTAJHU KOLEKTIVS, KAS KOREKCIJAS KLASES MACA CIGANBERNUS :)

E elza 09.05.2009

Nu jau 3 gadus mācos šajā skolā-šogad pēdējie eksāmeni. Mums gan klasē nav neviena invalīda un šādu problēmu nav. Pa r skolu pašu varu teikt visu to labāko. Klases audzinātāja Spēlmane vispār mums ir kā 2. māte :)- rūpējas par mums visiem. Šo skolu varu tikai ieteikt. Varbūt man ir vienkārši paviecies, bet klase forša, skolotāji, bibliotekāri un sekretariāts vienmēr arī visu jauki izskaidro.. problēmu 3 gadu garumā nav bijis nekādu.

A aksa 16.08.2010

IPASI RAMINA KRAMINA TADA

L Linards 30.08.2010

Ramiņa bija viena no skolotājām, uz kuras stundām gāju ar prieku. Labi iemācīja, bija saprotoša un pret skolēniem izturējās kā vienlīdzīgiem.

M milfhunters 05.09.2010

Ramina-mmm patieshaam priex iet uz vinjas stundaaam, tiiri taa pamielot acis.

D Dīdī 05.09.2010

Bet tad jau laikam nemācies viss ja raksti-mes to visu nokartosim-
Drošivien esi viena no tām skolotājām:(