Rīgas Sociālais dienests, Labklājības departaments - Attekums piešķirt apkures pabalstu

Rīgas Sociālais dienests un Labklājības departaments atrodas "ārpus uztveršanas zonas". Neskatoties uz to, ka jau ir pienākusi ziema un manā miteklī temperatūra ir sasniegusi 12 grādus+, nekādi neizdodas izlemt jautājumu par apkures pabalsta piešķiršanu, kam manā gadījumā uz apkures periodu būtu jābūt tuvu pie 200 latiem uz apkures sezonu. Jau gandrīz trīs gadus esmu bez darba, divus gadus ir piešķirts trūcīgās personas statuss. No tā, ka ir piešķirts mājokļa pabalsts, kas tiek pārskaitīts denacionalizētās mājas īpašniekam, man, protams, nav nekāda labuma. Kas tālāk? Saaukstēšanās~plaušu karsonis~tuberkuloze~Sauriešu slimnīca, izdevumus par kuru būs jāsedz no valsts līdzekļiem!!! Kādu labumu valsts iegūst no tā, ka vēl pēdējos pārpalikušos iedzīvotājus noved līdz galējam izmisumam, palīdz nolaisties līdz "bomžu" līmenim? Ar smaidu uz lūpām tiek piedāvāts norīkojums uz patversmi. Neesmu dzirdējusi, ka kāds tur nokļuvušais ir spējis izrāpties no bedres. Valsts ar likumu ir noteikusi, ka man vēl 12 gadi ir jāstrādā un "jāražo" nodokļi (tikai nav pateikusi, kur). Mana vecuma un izskata sievietēm atrast darbu ir praktiski neiespējami. Kas man jādara, lai varētu izdzīvot ziemu? Kas kompensēs radušos zaudējumus par sapelējušajām mantām, mēbelēm un sadzīves priekšmetiem?

I

C caca 22.10.2011

ka tik pačīkstēt!!!
es tevi pārsteigšu aizej un sāc strādāt, nevis gaidi, kad visu uzdāvinās.
es jau sen esmu sapratis, ka nevis nav darba, bet nav vēlēšanās strādāt

M mda 22.10.2011

Vot, vot, man patīk to maznodrošinātu/trūcīgo logika, cerēt tikai uz haļavu, PAŠAM IR JĀGROZAS!

T Točno 22.10.2011

Točno, tuvojas ziema, pašvaldības ēkas slieksnis dils intensīvāk.Ja šie trūkumcietēji tikpat čakli arī strādātu, kā apmeklē pagastnamu un sociālās iestādes, valstī krīzes nebūtu vismaz 100 gadus.

M mda 22.10.2011

vēlvairāk man patīk daudzbērnu gimenes(attiecas uz slinkiem, dzērājiem) piedara bērnus tad sēž un gaudo sociālajās iestādēs-DOTIET.BET KAD BĒRNUS TAISĪJĀT NEVAJADZĒJA PALĪGUS, ES SAPROTU LATVIJA DAKATILASJ, BET IR JĀDOMĀ KAS BŪS AR BĒRNIEM, JA NEESI STABILS TAD NEVAJAG LAIST PASAULĒ BĒRNUS...

* *** 22.10.2011

Kompensēs komentētāji Mda, Caca un Točno - vismaz morāli, jo Dievs viņus vēl nav nolicis šādā situācijā.
Šā portāla, kas cenšas palīdzēt nekļūt par " lohu", administrators konsekventi varētu dzēst ne tikai nigeru "kredītdevēju" sludinājumus, bet arī tādus dežūrkomentārus, kā: "pats, idiots, vainīgs!". Cilvēki, kas šeit pauž savu sāpi, lielākoties nav pelnījuši kāda pamuļķa uzrējienu.

T To*** 22.10.2011

Šeit vajag publicēt sūdzības nevis sāpi, sāpi var kaimiņu Gaļai izsūdzēt! Un šaubos vai Tavs iedomu draugs kādam kādu morālo kaitējumu liks kompensēt!

R rojs22 22.10.2011

trīs gadus bez darba, tas tiešām ir daudz... bš ļoti grūti atgriezties darbā, ja tik ilgi neko nedara. gan jau ka darbu šajā laikā varētu atrast, ir tikai jāgrib...

N neitrālā 23.10.2011

vot, vot, ja mēs katrs tulīt sāksim raxtīt te savas sāpes, kas būs? Moš vajadzētu vēl atnest un mutē ielikt autorei, nav tie laiki! Rokas, kājas ir, galva arī, tad uz priekšu...

B bika 24.10.2011

Kaa shis buutu jasaprot: "No tā, ka ir piešķirts mājokļa pabalsts, kas tiek pārskaitīts denacionalizētās mājas īpašniekam, man, protams, nav nekāda labuma. "?

Ko nozimee - nav labuma? Par dzivokli autores vietaa samaksaa valsts/pashvaldiiba, citiem shii nauda janopelna pashiem, kokos tak neaug.

Un kaada ir autores specializaacija (izgliitiba, darba pieredze), ja 3 gadu laikaa darbu nevar samekleet? Sezhot dzivoklii pie datora un rakstot komentaarus/sudzibas to tieshaam nevar izdariit.

N neitrālā 24.10.2011

A tie kas strādā baro tādus "trūcīgos"...priekškam ir jāstrādā, valsts iedos. OBNAGLEĻI...

* ****** 24.10.2011

Par to lai būtu darbs, ir jārūpējas valstij.Valsts veicina jaunu darba vietu radīšanu, izstrādājot tādus likumus un veicinot tādu nodokļu politiku, lai nāktu ārzemju investori, lai pašmāju uzņēmēji spētu radīt jaunas darba vietas.Vārdu sakot, valsts veicina ražošanas un lauksaimniecības attīstību.Ja valsts aparāts dara visu iespējamo, lai sagrautu ražošanu un izputinātu zemniecību, tad šai valstij ir jādomā par to kā uzturēt savus iedzīvotājus, kuri vēl nav izbraukuši un nomiruši.Sūdzības autores galvenā vaina ir tā, ka viņas vecums ir virs piecdesmit, nav gribējusi vai varējusi aizbraukt strādāt uz tām valstīm, kur mistiskā kārtā darba pietiek visiem, pat latviešiem, un protams, ka nav pratusies laikā nomirt, lai šo laimes zemi atbrīvotu no savas klātbūtnes.

I ilona 22.11.2011

Izlasīju komentārus par savu uzrakstīto sacerējumu. Tas tika rakstīts ātrumā, un, varbūt ne īsti pareizajā vietā. Paldies par izteiktajiem viedokļiem. Varbūt kādam no autoriem ir kāds piedāvājums attiecībā uz darbu un tā atrašanas iespējām piecdesmitgadīgai vecenei, kas vizuāli izskatās tikai mazliet smukāka par šimpanzi, kuras vienīgā iespēja meklēt darbu ir Interneta portālos, apmeklējot publisko bibliotēku. Pie pilna galda draugu un paziņu bija daudz, tagad nav neviena. 28 gadus esmu nostrādājusi Latvijas labā un maksājusi nodokļus, tā kā pārmest man īpaši nav par ko. Vienīgais, ko esmu "nopelnījusi" ir vairākas hroniskas slimības, kuru dēļ nevaru veikt darbus, kas LR Profesiju klasifikatorā sākas ar 9 koda numuru.

U Upss/neitrālā 24.11.2011

Ziniet Ilonas kundze, katram no mums ir visāda veida problēmas, nu bet tagad nevienam nerup kas ar to cilvēku notiek, ir jāsaprot tas, ka jāgrozas pašam, grūti morāli/fiziski, bet ko lai dara, neviens mutē neieliks! Nezinu ko lai iesaku, aizejat uz Nodarbinātibas agentūru, ir tak darbiņi kur maksā 80ls, un vēl kā minimālo algu no augšas, raxtot te, vai vēl kaut kur sūdzibas neko nedos!izeju var atrast jebkurā situācijā.Laimīgi!

ДА! ЖАЛОБ И ОБОСНОВАННЫХ ПРЕТЕНЗИЙ НА ЭТИХ ВОРОВ ГОСУДАРСТВЕННЫХ СРЕДСТВ ОТПУЩЕННЫХ ДЛЯ ИНВАЛИДОВ ОЧЕНЬ МНОГО ! НО ТОЛКУ НЕТ! НАДО ВСЕМ ВМЕСТЕ ПОДАВАТЬ НА НИХ В ПРОКУРАТУРУ - ВОЗБУЖДАТЬ УГОЛОВНОЕ ДЕЛО ! ЗА ИСПОЛЬЗОВАНИЕ В КОРЫСТНЫХ ЦЕЛЯХ СВОИХ КРЕСЕЛ! И ОТКРЫТОЕ ВОРОВСТВО ГОСДЕНЕГ! ИМ НИЧЕГО НЕ СТРАШНО - ВСЁ ЗАРАНЕЕ ОПЛОЧЕНО! НАДО ПИСАТЬ *ТИЕСИБСАРГУ* - В РИЖСКУЮ ДУМУ ПРЕДСЕДАТЕЛЮ КОМИССИИ ПО СОЦИАЛЬНЫМ ВОПРОСАМ ! ОДНИМ ЗАЯВЛЕНИЕМ И СРАЗУ В ЭТИ АДРЕСА!