www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Uzliek sodu par iepriekšējā dienā pirktu mēnešbiļeti

Rīgas Satiksme - Uzliek sodu par iepriekšējā dienā pirktu mēnešbiļeti

Biju iepriekšējā dienas vakarā pircis mēneša biļeti internetā. Nākošajā dienā piebāzu e-talonu, bet dega sarkanā lampa, līdz ko kontrole padzirdēja to, uzreiz bija klāt, uzrakstija sodu par 30 eur... Zinu ka sarkanā lampa skaitas, ka nav reģistrēts, vai ka nav biļete, bet tas nenozīmē, ka braucu pa zaķi, ja e-talons bija nopirkts jau 14 h atpakaļ ar visu pdf rēķinu uz 1 mēnesi. Tās ir rīgas satiksmes iekšējās tehniskās problēmas, ka e-talonu papildināšana nestrādā kā vajag.

Kāda man vispar daļa gar to cik ilgi viņi papildina, fakts ir tāds, ka transakcija notika - naudu noņēma no konta un par mēneša biļeti tika samaksāts, vel arī rēķinu varēja dabūt uzreiz. Es biju nopircis e-talonu uz 1 mēnesi 14 stundas atpakaļ no tā brīža kad kontrole izrakstija sodu.

Kas tas pa stulbumu, ka cilvēku kas pircis mēnešbiļetes jau 8 mēnešus, soda tā pat un vel trakāk kā bomzi, vai tādu kas vispār pērk 1-reizējo e-talonu reizi mēnesī..

Visu e-talona lietošanas laiku esmu tikai pircis to internetā, nekad nekādu problēmu nav bijušas. Principā negribas maksāt tādam Ušakova-krāpnieku-kantorim, kas ar krāpniecības shēmām iepērk ūdeni un dvieļus par 280 000 EUR

"Skandāls 'Rīgas satiksmē': uzņēmums maksājis tūkstošus par tīrīšanas līdzekļu vietā saņemtu ūdeni"

"Rīgas Satiksme gadu maksājis vairākus simtus tūkstošus par tīrīšanas līdzekļiem, ko nemaz nav saņēmis"
"Fiktīvā darījuma uzraudzību Rīgas satiksmē veicis Saskaņas centra biedrs. Naudu tālāk sadalījuši veikli darboņi. Starp lielākajiem ieguvējiem kādi ar pseidonīmu”Apdrošinātāji”"

Papildināts intel 03.05.2016

Cik sapratu tad man sodu uzlika par to, ka esmu "bezbiļetnieks" ar nopirktu mēnešbiļeti..

P privet_roma6ki 06.05.2016

Kad agrāk pirku etalonu internetā tur bija skaidri rakstīts , ka papildināšana nenotiek uzreiz un tas jādara laicīgi. Ja vajag uzreiz- jānopērk veikalā. Esi pats vainīgs.

Vienīgais varbūt ir iespēja, ka RS var anulēt, ja uzraksti viņiem epastu pievienojot MU+sodu. Bet tas ir maz ticami