Rīgas Satiksme - slikts serviss

Kādēļ 206 mikroautobuss,kuram brīvdienas vakarā Kvēles ielā jābūt pēc saraksta 19.00 vispār neierodas. Studenti,kuri ik svētdienu brauc ar šo mikriņu un ir nopirkuši biļeti uz kādu no LV pilsētu skolu vai tehnikumu,šādā situācijā zaudē biļeti nopirkto vai tērē dubultā braucot ar taksi līdz autoostai. Esmu šokā par šo nolaidību un tā to neatstāšu.-

Latviešu tautas 12.09.2016

Kādēļ brīvdienas vakarā studenti brauc ar mikriņu? Nodarbibas pirmdien-piektdien!

I inese Maiere 12.09.2016

Tādēļ, ka studenti mācās Saldū un tomēr ar mikroautobusu svētdienas vakarā ir ātrāka nokļūšana līdz autoostai.

Latviešu tautas 12.09.2016

==========
A brīvdienā jabrauc par pilnu cenu. Kapēc man, bezdarbniekam un smagi slimam jāmaksā pilnu cenu?..