Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Sveicināti! 7. autobusa maršruts! Nezinu, kas ar šoferi šodien bija! Izbraucām no pieturas Stacijas laukums 14.32! Ir vairāki punkti!
1kārt - brauca ar ļoti mazu ātrumu, apm.20km/ h traucējot citiem ceļu satiksmes dalībniekiem (transportlīdzekļiem)
2kārt - paralēli tam, brauca arī agresīvi - strauji bremzējot, strauji uzsākot braukt.
Tas jau bija ciešami..
3kārt - pietura Mārupes iela, iespieda autobusa durvīs bērna ratiņus! Neuzmanība! Paldies Dievam, viss ir kārtībā!
4kārt - neapstājās pieturā Raudas iela, pasažieri pogu nospieda!
5kārt - apstājās ļoti tālu no ietves, kur ir pietura Mārupes vidusskola! Māmiņa ar bērnu ratiem, bez citu cilvēku palīdzības nemaz nevarēja tikt uz ietves, kāpjot ārā no autobusa!
Man pašai tā ir gadījies ļoti bieži, braucot ar bērniņu ratos, ka apstājas tālu no ietves!
It kā mazi dzīves sīkumi! Bet tie sīkumi kādreiz var beigties ļoti bēdīgi! Cilvēciskais faktors, mēs neesam pagales, ko katru dienu vedat, mēs esam dzīvi cilvēki!
LŪGUMS, RĪGAS SATIKSMEI!!! PAMODINIET ŠĪ MARŠRUTA ŠOFERĪTI!!! "ŠOFERĪT, JŪS ATBILDAT PAR CITU CILVĒKU DZĪVĪBĀM, NE TIKAI PAR SAVĒJO!!!

K

iDmore 15.03.2016

Varbūt sīkums, bet ja jau liekas ka nav kaut kas labi, tad piegāji pie šoferīša un apjautājies, vai viss tomēr ir kārtībā? Protams, ka nē.. Tad jau tas būtu cilvēcīgi..

K kkikki 16.03.2016

Nu jā! Bet viņš neizskatījās, ka viņam kaut kas būtu noticis! Ja es redzētu, ka cilvēkam ir slikti, es nedomājot pieietu klāt un jautātu vai viss ir kārtībā!Drīzāk vai nu pēdējā darba diena, vai viss ir galīgi piegriezies viņam, jo iedzēris diez vai viņš būtu! Šoferītis pat neatvainojās mammītei ar bērniňu ko viņš iespieda durvīs! Tur ir vienaldzība un pofig viss!

K kkikki 16.03.2016

Tas priekš manis nav saprotami! Ja tu izvēlējies šādu profesiju, tad tev jābūt par 100% profesionālim! Autobusa šoferis neatbild tikai par savu dzīvību, viņš atbild par pasažieru dzīvībām! Un protams, būs tādi, kas teiks kā maksā, tā strādā!!! BET TĀ IR CILVĒKU VESELĪBA UN DZĪVĪBA! Mans viedoklis ir tāds! Ja neproti savu darbu darīt uz 100%, ej strādāt ar lāpstu!

A Aivars_Ko 27.03.2016

Nepietiek vārdu. Jau daudz gadus dzirdu par tādu attieksmi un servisu un nekas nemainās.