www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme RS nepazist pulksteni?

Rīgas Satiksme - RS nepazist pulksteni?

2 autobuss REGULĀRI kavē vai neatnāk vispār. Kas tas ir, ka trīs autobusi pēc kārtas neatnāk? REGULĀRI. Dodies uz darbu ātrāk, jo rēķinies ka te nekad nekas nav pēc laika, un vienalga kavē.Un varbūt vismaz no rītiem un vakaros transports varētu ierasties laicīgi? Vai 5 no rīta arī jums baigie sastrēgumi? Dzīvoju divas pieturas no 23 trolejbusa sākumpunkta, ito, tajās divas pieturās nevar laicīgi ierasties. Ej uz pieturu 5 min ātrāk, redzi ka trolejbuss aizbrauc. Nākamreiz izej vēl ātrāk, ar trolejbuss 15 minūtes nokavē. Neiespējami saplānot divus transportus.

L Lauris Zeltiņš 26.06.2016

Zini man tāda pati bija tad kad es braucu no skolas ar 2 autobusu tas bija decembrī kad man bija jāsēž un jānīkst tajā sarkandaugavā 45 min tapēc ir teikts izbrauc laicīgi un aizbrauksi bez satrēgumiem 80001181
un tā veselas trīs reizes man šis gadījums ir bijis
Ja tu sēdi Sarkandaugavā vai jebkur citur pie parbrauktuves ilgāk par 20 min zvani 80001181