www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme RS Autobusi - slimību perēkļi

Rīgas Satiksme - RS Autobusi - slimību perēkļi

Rīgas Satiksmes autobusi - slimību perēkļi, jo nenotiek gaisa cirkulācija, gandrīz visos autobusos kuros esmu braucis septembrī ir bijuši izslēgti kondicionieri, un logi nobloķēti. Vakar arī braucu 40. autobusa, kura logus nevarēja atvērt, kondicionieris arī izslēgts, Tieši sagadijās, ka arī kāds no autobusa zvanija rīgas satiksmei un sudzējās par tieši to pašu problēmu. Pensionāri škauda, klepo, citi šņauc degunus, kad pieturās atvēra durvis ienāca svaigums, jo arā tad bija +17 C, bet iekšā ap +25 C, un vel saule kas spīdēja caur stikliem pataisija gaisu vēl karstāku..

Kā arī gribēju zināt kāpēc RS autobusi netiek tīrīti ?
Par ko es maksāju par mēnešbiļetēm ?
Par to ka smirdīgi bomži, appīpējušies dzērāji brauc tajos (nesen viens gadijums, kad ar bindēm aptinies, noasiņojušu celi smirdēja pēc līmes - iespējams bija saostijies iekāpa iekšā un sāka bļaustīties un sist pa durvīm)
Citi ar 2L plastmasas alus pudelēm...
Pārsvarā visi autobusi ir netīri, uz stikliem kaut kādi pleķi, turēšanās vietas liekas ka nav tīrītas kopš autobusi sākuši darbību, 1000iem cilvēki skaras tiem klāt, un tad arī rodas visādas jaunas slimības, u.c. lietas.

G Ghenghis 19.09.2016

Ta isteniba jau vairs nav RS problema - vini pat teoretiski so problemu meginajusi bidit, uztaisot to akciju, kas aicina par visiem siem kadriem zinot vaditajam vai policijai. Diemzel ta jau ir musu sabiedribas konkreta pasivitate, kas turpinas kluset un neko nedarit, ja nariki un bomzi tomer kapj ieksa. Ja tagad rudeni kads taisis logus vala, atkal bus sudzibas. Pec idejas jau ja cilveks ir slims ar viegli izplatamu slimibu, ta ir vina atbildiba parejos neaplipinat, bet nu nav ieviesusies pie mums prakse ka azija staigat elementaros sejas aizsegos. Un netiriba un sterilizacija ir 2 dazadas lietas.

Kundziš 19.09.2016

Dievam nepatīk, ka nabagi trako. Brauciet ar savu sterilo un izmīlēto automašīnu. Vai tam Jums trūkst finanses? Tādā gadījumā, iesaku rakstīt sūdzību internetā! Tas noteikti palīdzēs!