www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Never durvis vaļā

Rīgas Satiksme - Never durvis vaļā

Esmu pamanījusi, ka tieši 11.autobusa šoferis vienmēr ignorē pasažierus. (Autobusa numurs 75554) šodien tas bija Sarkandaugavas pieturā. Autobuss stāv pieturā un uz sarkanā luksafora, pasažieris (es) pienāku uzspiežu uz durvju atvēršabas pogas. 1. Durvis neveras vaļā un 2. Nekad arī nav vēris šoferis vaļā. Turpmāk likšu sūdzības portālā, jo 1.5gada laikā šis ir apnicis. Ceru, ka lietas labā tiks kaut kas darīts.

L Linda Zelenko 23.01.2019

Starpcitu 8.00 no rita

"Autobuss stāv pieturā un uz sarkanā luksafora" - Sarkandaugava...pilnmēness...autobusi uz "luksaforiem"... Romantika!

T Tvoja mamačka 24.01.2019

Laicīgi vajag iet uz pieturu. Man arī ir pie mājām pietura, pēc kuras seko luksafors. apmēram starp pieturu un luksaforu ir 2-3Metri, šoferis iebrauc pieturā, izlaiž/ielaiž pasažierus un pēctam paripo 2-3 metrus līdz luksaforam + sagriežot stūri šoferis ir daļēji izbraucis no pieturvietas. sūdzēsies viņa te.. Tak nebrauc ar sabiedrisko, ej ar kājam, brauc ar riteni vai mašīnu.. jomajo.. atradusies karaliene