www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Nepareizas pieturas

Rīgas Satiksme - Nepareizas pieturas

Padalīties ar to, kas šodien bija un arī uzzināt, vai vēl kādam tā ir bijis, jo man tā nav pirmo reizi.Šodien, kā parasti, braucu ar 22. trolejbusu uz mājām. Tas bija apmeram cetros. Man bija jākāpj ārā Lienes ielā, tikmēr rakstīju īsziņu un pie reizes klausījos, kura jau pietura. Izdzirdēju, ka nākamā pietura jau ir Lienes ielā, devos uz durvīm, kad sapratu, ka kaut kas nav kārtībā. Proti, izkāpu, kad nosauca "Lienes iela", bet tā jau īstenībā bija nākamā pietura, kur īstenībā bija jāsauc " Daugavas stadions". Kādēļ tiek pieļauts, ka pieturas tiek sauktas nepareizi? Labi, nebija jau tik traki - pagāju 1 pieturu atpakaļ. Vai pasažieriem tagad šofera vietā jāuzmana pieturas un visu laiku jāpārbauda, vai tiešām tā ir tā pietura, kas tiek nosaukta?Tā ir bijis arī citreiz, ja nemaldos, arī 22. trolejbusā. Un 20. autobusā(Iekāpu Valmieras ielā, bet pašu Valmieras ielu nosauca tikai pēc kādām 4 pieturām). Vai tiešām nevar pārbaudīt un savest kārtībā?Palasīju, ka te daudzi sūdzas par neatbraukšanu laikā. Piekrītu, ka tas var būt no šofera neatkarīgu iemeslu dēļ, bet ja 20. autobuss (pagājšgad rudenī, tagad ar to vairs zināmu iemeslu dēļ nebraucu) kavē 10 minūtes, dažkārt, kad braucu plkst. 8:10 no Valmieras ielas, pat 20 minūtes, tad tas vairs nav normāli. Un skatoties, cik daudz par kavējumiem ir sūdzību un arī pēc savas pieredzes, kā jūs varat teikt, ka 87% gadījumu transports atbrauc regulāri? Tādu reklāmu var redzēt dažviet.Ir arī bijis, ka transports neatbrauc vispār. Un atkal diemžēl ir runa par 22. trolejbusu, kas manuprāt, ir galīgi nolaists.

Ventilators 06.01.2016

3. Autobuss pusgadu laikā - lno 8:00-9:00 kavē no 10-20 min.
Visi strauji gan uzsāk braucienu gan strauji bremzē.
Bieživien ja kavē, parādās divi tie paši autobusi.
Abi veiksmīgi apdzen viens otru it kā spēlētos.

masyanya 17.01.2016

Ir risinājums - pārstāt sabiedriskā transporta pārbāšanu. )