Rīgas Satiksme - Nepamatots sods

Labdien!

Uzlikts sods par nesamaksātu maksu par autostāvietas lietošanu.
Paziñojma nr. 385217
Kontrolieris Pastars Rūdis
sods uzlikts 02.11.2016
mašīnai Chevrolet
nr. KA 3128
Mašīna bija novietota starp māju pagalmā Vecpilsētas iela 8.
Jo es saprotu, ka pēc satiksmes noteikumiem, jeb kura ceła zīme darbojas līdz nākamam pagriezienam.
Manā gadijuma tas ir satarp māju pagalms.
Lūdzu izskatīt manu sūdzību.

ar cieñu Inese.
tāl.nr. [slēpt]@inbox.lv

I

O Oskars1241 03.11.2016

Ar šo dodies pie viņiem. Šeit tas neko nedos.

C critical thinker 03.11.2016

starpmāju pagalms nav pagrieziens (krustojums), bet izbrauktuve. tā ka maksā.

R Ritvars 04.11.2016

Pēc jūsu loģikas sanak ja man pretī privatmajai ir maksas stāvvieta gar ceļa malu un es apstašos pretī savas majas iebrauktuvei man būs jāmaksā? beidz muļķības gvelzt. ir tads termins kā ''ceļš'' — jebkura satiksmei izbūvēta teritorija (autoceļš, iela, prospekts, šķērsiela un tamlīdzīgas teritorijas visā platumā, ieskaitot brauktuvi, ietves, nomales, sadalošās joslas un saliņas). Ceļa kompleksā ietilpst ceļš, mākslīgās būves (tilti, satiksmes pārvadi, tuneļi, caurtekas, ūdens novadīšanas ietaises, atbalsta sienas un citas būves), ceļu inženierbūves (pasažieru sabiedrisko transportlīdzekļu pieturvietas un paviljoni, bremzēšanas un paātrinājuma joslas, transportlīdzekļu stāvvietas, atpūtas laukumi, veloceliņi un ietves, ceļu sakaru un apgaismojuma līnijas, elektrotransporta kontakttīkli un citas inženierbūves), satiksmes organizācijas tehniskie līdzekļi (ceļa zīmes, luksofori, signālstabiņi, aizsargbarjeras, gājēju barjeras, vertikālie un horizontālie ceļa apzīmējumi un citi tehniskie līdzekļi); Nekur nav minēts ka ceļazīme darbojas ari uz šķērsceļiem kas ir iebrauktuves pagalmos vai teritorejās. Tā kā par to kur jāmaksā un kur nē nosaka ''ceļazīme'' tad ņemam verā ka ceļazīmes darbība nevar būt darboties iebrauktuvē pagalma ja viņa nav attiecīgi uzzstadīta katras iebrauktuves labajā pusē ,attiecīgajai teritorijai.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 06.11.2016

uzrakstiet privāti: [slēpt]@inbox.lv; palidzēšu