www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme nemāk braukt vai slikts sabiedriskā transporta stāvoklis ?

Rīgas Satiksme - nemāk braukt vai slikts sabiedriskā transporta stāvoklis ?

Pa ilgiem gadiem izmantoju sabiedrisko transportu.Ap20 iekāpu19 trolejbusā pie centrāl tirgus.Tas brauca ta uzņemot ātrumu ta nometot un tā visu ceļu līdz kartupeļu ielai. Pajautāju vadītājam kur problēma-braušanas prasmē vai transporta līdzekļa kvalitātē?atblde bija-tr līdzekļa kvalitāte!Tad jatājums par ķo es maksāju 50 santīmus?
Par to ka mani ved kā siļķi mucā!Nu nē braukšu ar savu uzticamo pasātiņu kurš man izmaksā lētāk nekā sab tr.

brauciet ar savu tr un nebūs ne šūpošanās nenepatīkamu aromātu!!!!!!!!!!!!!!!

I

godmode 07.12.2012

Tavs spriedelējums par sabiedrisko transportu izklausās pēc arodskolas studenta prāta caurejas...

M memmesmeitiņa 07.12.2012

Neesmu ielaidusies diskusijās ar vadītāju, bet visai bieži ir radies līdzīgs jautājums. Labi, saprastu - "korķis" un tad sanāk tā braukt, bet arī jau var mierīgāk, bet citreiz šķiet, ka tā ir tāda izklaide, jo raustīšanās ir pamatīga un uz brīva ceļa.

Minesota 07.12.2012

Piekrītu, ka troleibusi brauc raustoties. Tāpēc jau tik ļoti reklamē to "TURIES" :D