www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme E-talona papildināšana internetā

Rīgas Satiksme - E-talona papildināšana internetā

Vēlējos papildināt e-talona saturu, pirmo reizi nolēmu iespēju to darīt internetā, jo bija pārāk vēls, Narvesens vairāk nestrādāja. Radās vairāki jautājumi:
1. Kāpēc tiek izmantota samērā novecojusi metode, ka man ir jāievada visi kartes dati, lai veiktu maksājumu? eksistē arī internetbanka, paypal.
2. Kāpēc nav liela uzraksta, ka e-talonu papildina nevis nekavējoties, bet gan kādā mistiskā laika periodā? Vakar naktī braucot samaksāju divīti, jo nebija papildināts ar RS super sistēmu, no rīta braucot arī nebija papildināts, atkal samaksāju divīti, beigās Narvesenā nopirku vēl e-talonu..

nabagāks nepaliku, šī ir vairāk nevis kā sūdzība, jo nav jēgas sūdzēties par čābīgu kantori, tāpat nekas viņiem nemainīsies, bet vairāk kā brīdinājums citiem.

K

Vispār jau, cik vien iespējams, cenšos izvairīties no šī krāpnieciskā un mūžam badīgā kantora pakalpojumu izmantošanas, taču reizēm nākas tos izmantot un katru reizi justies bez vainas vainīgam.

Sardele 01.10.2016

PTAC + pienācis laiks šo mērkaķu-liekēžu kantori sākt tā kārtīgi pucēt Bez Tabu utml. raidījumos. Savādāk nekas nemainīsies, jo no boikotēšanas nebūs nekādas jēgas, šie utes tik paprasīs vēl vairāk no pašvaldības un balle turpinās.