www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Autobusu kavēšanas

Rīgas Satiksme - Autobusu kavēšanas

Katru rītu braucu uz darbu kas atrodas Marupe. Izmantoju 55 autobusu. Visu laiku kavē ne 1 vai 10 min bet 25 vai 30 minūtes. Es vienmēr kapju iekša Elizabetes iela tā ir viena pietura no galapunkta, abrenes iela.
Un ziema kad ir auksti ir jāstāv un jāsalst. Atliek vien verot ka citi autobusi nākot no abrenes ielas paiet garam pa 3 vai 4 reizes, domāju par 25 autobusu. Sākumpunkts abiem ir vienāds. Bet tas nekavē atnāk laiku. Tādēļ uzdodu jautājumu kāpēc man 55 autobus. Tie nau sastrēgumi, nedz ari celu remonti, bet visdrīzāk pašas satiksmes vaina. Vainu šoferis kas nemitīgi dzer, un viņam laucīgi nevar atrast aizvietotāju. Pat īsti nezinu kas viņiem kaiš. Esmu loti neapmierināts.