www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme 49 autobuss uz "MAN TESS"

Rīgas Satiksme - 49 autobuss uz "MAN TESS"

Sveiki!Nekad neesmu rakstījusi sūdzību, esmu ar visu samierinājusies un klusējusi. Samierināšanās mērs ir pilns un tāpēc rakstu... Bieži sanāk braukt ar 49 autobusu [slēpt]@more veikalu it īpaši no rītiem, gaidot pienākam autobusu Pērnavas ielas pieturā autobuss atnāk pārbāzts un tad mēs braucam kā "siļķes mucā". Tas vairs nav izturams... : ( mēs neviens nezinām vai nākoša reizi tiksi tai autobusā vai arī paliksi uz ielas.P. S vēlos lai Rīgas satiksmē pārskatītu transportu braukšanas laikus un tad ar vilks būs paēdis un aitas dzīvas.

K

M MargrietaXXX 22.01.2016

Sūdzēties jau var te, bet Rīgas Satiksme to šeit nelasa.
Jāraksta ir officiāls e-pasts viņiem un jānorāda konkrētā situācija. Tā jau tad gadiem nekas nemainīsies. Un vislabāk ir tad, kad kāda cilvēku grupa raksta šo visu, jo tad to vairāk ņem vērā - viens cilvēks ir viens, bet daudzi ir daudzi.

W WOWisTs 04.02.2016

Skaties no tā uz gaišo pusi. Pabraucu vienu mēnesi ar 49 autobusu (man maršruts līdzīgs (purvčiks-banku skola) un ieguvu tik lielu motivāciju braukt ar mašīnu, ka pilnīgi mēneša laikā nokārtoju i tiesības i mašīnu nopirku. Paldies RS