Rīgas Satiksme - 19.trolejbuss

Es jums pastastisu par savu pieredzi-par 19. trolejbusu.Es vienmer ar to braucu uz darzu.Bet es stavu Centraltirgu un gaidu.Peksni atnak 19.trolejbuss un daudzas vecas pensionares ar savam mantam gruzas virsu citiem,apsezas un izliekas,ka kaut kas tads nebija u.tml.Lai nu ka tas vispar nebija smuki.Es vienmer esmu noguris no sadas uzvedibas,un man tas ir apnicis. Vai es kadreiz ari nevaru apsesties? Tacu man vel jaiet liels gabals ar kajam :(

Latviešu tautas 05.08.2015

Perraksti lūdzu sūdzību: kas kam "gruzas virsu citiem"?

G godigais cilveks 05.08.2015

Nu bet es tacu biezi redzu, ka tas tantes reizem pagruz, var but ari ta.Bet mani ari viena pagruda, es pat atceros.

G godigais cilveks 05.08.2015

Dazreiz ta var gadities, bet nu japacies.
Ir dazadi cilveki.

T trubele 05.08.2015

aizwer muti blrgj

P piesmauktie 08.08.2015

Nu nezinu gan... Es braukāju ikdienā ar 15 trolejbusu... un tādus brīnumus redzu ikdienā. Vienreiz pat četras penzes sāka kauties trolejbusā kura pirmā izkāps. Tad mani nervi neizturēju un sabļāvu uz tām glupajām vecenēm.

intel 30.10.2016

Raksti sudzibu Rigas Satiksmei, ka vajag lielakus trolejbusus, par ko cilveki maksa katru menesi tukstoshiem euro menesbiletees...? Lai nedabutu sedet ? Rigas Satiksme par 125 miljoniem EUR iepirkushi 130 jaunus 18 m troljebusus, lai tad liek vinjus darbiba tados marsrutos kur daudz cilveki...