www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme autobusa vadītāja rīcība

Rīgas Satiksme - autobusa vadītāja rīcība

Labdien, esmu auto vadītāja,kurai bija tehniska problēma ar auto, ( auto noslāpa un vairs nebija iedarbināms) es pat nepaspēju izkāpt no auto, lai izliktu avārijas trīsstūri, jo autobuss piebrauca ļoti tuvu (cilvēks knapi varēja iziet starp manu auto un doto autobusu)un avārijas ugunis bija ieslēgtas. Mani šokēja autobusa vadītājs ar savu nepiedienīgo rīcību un nepiedienīgiem žestiem. Auto vadītājs ne tikai nepalīdzēja , bet apmeloja kliedzot no autobusa kabīnē un rādīja nepiedienīgus žestus. Autobusa vadītājs izskatījās ļoti agresīvs un ņemot vērā žestikulāciju arī nervozs. Uz manu aicinājumu mani apbraukt, viņš kaut ko kliedza. Uz manu aicinājumu palīdzēt pastumt manu auto - reakcija bija kliegšana un atskanēja komentārs,ka man esot jāizņem no ātruma. Es protams pati stūmu savu auto un autobuss veiksmīgi izbrauca ,bet situācija ir nepieņemama ar tādu attieksmi no sabiedriskā transporta vadītāja puses. Dotā situācija tika atrisināta,apmēram 7-10 minūtēs, bet tas pazemojums kuru esmu saņēmu ir vienkārši graujošs. Esmu pie stūres 17 gadus un kaut ko tādu no citu vadītāju puses piedzīvoju pirmo reizi! Tas notika pieturā pretī Jūras medicīnas centrs ( ļoti ceru ,ka pieturu esmu pareizi fiksējusi) 11.autobusa vadītājs 02.06.2015 ap plkst 22:09Patiesi žēl, ka neesmu nofotografējusi doto situāciju un ierakstījusi šīs domstarpības. Vai tādi agresīvi auto vadītāji ir normāli?