www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme vadītāja nevērība

Rīgas Satiksme - vadītāja nevērība

Vēlos iesniegt sūdzību par 44. autobusa vadītāju (diemžēl šoka dēļ autobusa nr. nepierakstīju), kurš šorīt (ap 9:10) pieturā Arkādijas parks iespieda mani autobusa durvīs. Ne vienu reizi, bet divreiz. Ļoti priecājos, ka bērnu palaidu pa priekšu, pieturot ar roku, lai vieglāk izkāpt. Citādi vēl iespiests būtu viņš, vai vēl sliktākā gadījumā nepamanot mūs būtu atstāts autobusā viens. Vai tiešām ir tik grūti pārliecināties, ka cilvēki ir izkāpuši? Nav taču jācērt durvis uzreiz ciet. Šorīt pieturā kāpām ārā tikai divatā, arī autobuss nebija pārpildīts, lai kādu nepamanītu! "Skaties divreiz!" Tik bieži skandinātais teksts, esmu manījusi arī pielīmētu šo frāzi pie spogulīšiem. Tad kur paliek šīs tik vienkāršās frāzes ievērošana? Atbildība par pasažieriem, kuri vēl jo vairāk tiek vadāti par samaksu, kura nebūt vairs nav 20 santīmi! Nesatraucos par sevi, bet vairāk par bērnu, kuram šis atgadījums var radīt nepatiku un bailes no visiem autobusiem!
Cerot uz uzlabojumiem!

Z zilazivs 21.07.2015

Tikko uzrakstīju līdzīgu komentāru. Nudien šausmīgi!