www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Nekārtības biznesā

Rīgas Satiksme - Nekārtības biznesā

Esmu jau rakstījusi par SIA "Centiba" 233. maršruta mikroautobusu vadītāju ļoti zemo intlekta līmeni, ja par tādu , skatoties uz viņu rīcību, var vispār runāt. Rakstīta ir arī sūdzība darba līguma slēdzēja otrai pusei - uzņēmumam "Rīgas Satiksme". Atsaucība bija tikai no "Rīgas Satiksmes " puses. Runa ir par dabisko vajadzību nokārtošanu mūsu masīva vecajā 40. autobusa galapunktā - ceļa ielokā iepretim mājai, pēc adreses - Ozolciema iela 32-1, kā arī daudzo atkritumu urnu pilnīga ignorēšana, un visu atkritumu izsviešana iepriekš pieminētajā ceļa ielokā. Ja šobrīd Jūsu, pēc iepriekšējās sūdzības pieminētā, "iekšējā kontrole" atbrauktu apskatīt situāciju, droši vien kļūtu slikta dūša arī viņiem. Tas laikam tāds kaitniecības moments saistībā ar tuvojošamies Latvijas valsts svētkiem... Šorīt vadīājs, smilšu krāsas vasaras biksēs un tādas pašas krāsas kreklā ar īsām piedurknēm, ilgi sēdēja ceļa ieloka krūmājā, bet pēc tam garām uz mežu pastaigā iet mikrorajona iedzīvotāji, viņu bērni, elpojot Jūsu "cienījamās" firmas darbinieku radīto gaisa piesārņojumu, kas rodas sadaloties atkritumiem un izkārnījumiem. Apbrīnoju šo cilvēku kultūras līmeni, ja paši iebrauc minētajā ceļa ielokā, labi jūtas, pat papusdieno, šo atkritumu vidu, elpojot savu atvieglošanās produktu aromātu. Mēs visiem spēkiem cīnīsimies pret šīm, maigi sakot, cūcībām, rakstīsim visur, kur vien iespējams. Ja nekas nemainīsie, cīnīsimies par šīs, mums nevajadzīgās uzņēmējdarbības likvidēšanu Ziepniekklnā. Mūsu mikrorajonā ir pietiekami laba transporta kustība, lai paciestu cūcības Jūsu biznesa dēļ. Bildes pieevienosim Municipālajai policijai. Centieties ie skaidrot saviem darbiniekiem, ka sādas izdarības tiek klasificētas kā likumpārkāpums u atsūtiet savus darbiniekus, kaut vienu reizi sakopt piesārņoto zemes gabalu. Ar cieņu - Erna Ivanova.