www.sudzibas.lv Rīgas piena kombināts Saldējums- nu smoothie

Rīgas Piena kombināts, AS - Saldējums- nu smoothie

Sveiki, šodien iegādājos saldējumu , Latvijas ražojums. Bet kas tas.. uz saldējuma iepakojuma viss rakstīts krieviski? Latvijas karte un pie tās krievu burti.. Esmu nobažījusies par to ka viss paliek tik krievisks bet neviens tam nepievērš uzmanību.. tas liekas tik nepareizi. Ar cieņu izmisusi Zane

R Raimonds23 03.03.2015

Tā laikam bija paredzēts vest produkcija uz Krieviju.

Minesota 03.03.2015

Šausmas!!! Kā tu zināji, ka tas ir saldējums, ja viss bija rakstīs krieviski???

Latviešu tautas 05.03.2015

Bet Zane gan varētu iemācīties krieviski. = = = A priekškam? Viņā hutorā ar cūkam vai govim runāt? Šņabi dzert krieviski?

B BlackSmith 11.03.2015

Это для Путина мороженное. И кстати не советую употреблять ни мороженное ни масло ни сметану этой конторы.
Они внаглую используют трансжиры и пальмовое масло не указывая это в спецификации продукта.
От чего вместе с ценой упало и качество продукта.

И кстати, наличие у хозяина паспорта гражданина РФ еще не делает его русским ;)

R Romans Raimers 06.09.2017

Pilnigs absurds par "Ekraniem" un ka kombinata druka valodu. Iepakosanas pleve jaut ienak kombinata ar iedrukato valodu. Tiesi par so produktu "Nu smoothie mango". Ja tiesi tirgojam preci kura bija domata Krievija federaciajs tirgu.
Tapec ari tiek izmantota krievu valoda vairak. Bet latviesu valoda ari ir tur. Likumu neviens neesot parkapis.