www.sudzibas.lv Rīgas Pašvaldības Policija Ugunskura kurināšana naktīs

Rīgas pašvaldības policija - Ugunskura kurināšana naktīs

Sveiki!
Sarkandaugava, Hāpsalas iela 14 aiz mājas ir tukš zemes gabals,kurā pa naktīm tiek kurināts ugunskurs,blakus koka sētai.Dūmi traucē atvērt logus naktī.Aizrādot kurinātājam ,(kurš staigā pa zemes gabalu ar cirvi)atbildēja sākumā,ka viņš ir ārzemnieks un nesaprot ko saku.Šo kurinātāju uzvedība ir dīvaina( izveidojot šo vietu kā piknika vietu).Ir saukta policija,bet nekas nav mainījies.Šonakt 23.09.2018 atkal tika kurināts ugunskurs un cirsti zari,kas traucēja gulēt.Vai tiešām ir jāsagaida, kamēr izcelsies ugunsgrēks?Jo līdz šai nelaimei ir tuvu( vējainā laikā ).Vai tiešām pilsētā pie mājam ar koka šķūņiem un koka sētam ir jākurina ugunskuri?Lūdzu izskatīt un atrisināt šo problēmu.

U

Kolta 24.09.2018

Latvijā it tā, līdz nenotiek kāda tragedija neviens pat pirkstu netaisās pakustināt, bet kad notiek nenoversamais, tad meklē vainīgos.

Tā tiešām ir!

N Nikolaas 24.09.2018

Problēmu nofilmējam...nododam kur vajag

Tas ir kur,kur vajag?

U ugunskurs 26.09.2018

Ja nekas nemainīsies saukšu Bez Tabu.