www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Smird visa māja pēc cilvēku izkārnījumiem no pagrābā!!!

Rīgas namu pārvaldnieks - Smird visa māja pēc cilvēku izkārnījumiem no pagrābā!!!

Labdien, dzīvoju Rīga, Vecmīlgrāvī, Meldru ielā 6-17, kur smird visu laiku pēc cilvēka izkārnījumiem, neciešami dzīvot, jo smaka ir ne tikai kāpņu no pirmā stāva līdz piektām, bet arī dzīvoklī. Rīgas namu pārvaldnieks neko nedara, jo smaka ir jau vairāk par gadu! Vasarā durvis kāpņu telpa stāv visu laiku atvērtas, bet ziemā smaka nav izturamā. Cik ilgi tas turpināsies? Mēs maksājam naudu par mistiskiem plānotiem remontiem, bet nekas nav risināts! Vai Rīgas namu pārvaldnieks gaida kamēr sāks izplātieties kāda slimība no cilvēku izkārnījumiem?
Lūgums Rīgas namu pārvaldniekam atrisināt šo ilgušo problēmu!

21.01.2019

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 21.01.2019

Labdien!
Šajā ēkā ir veikti nepieciešamie darbi, lai novērstu dzīvojamās mājas kanalizācijas sistēmas aizsērējumus, kā arī kanalizācijas sistēmas tīrīšanas darbi starp kanalizācijas akām.
Jautājumā par Dzīvojamās mājas remontdarbiem, informējam, ka RNP dzīvojamo māju pārvaldīšanu un uzturēšanu veic, izmantojot dzīvojamās mājas finanšu līdzekļu uzkrājumus, t.i., no dzīvokļu īpašniekiem/īrniekiem un neapdzīvojamo telpu īpašniekiem/nomniekiem saņemtajiem maksājumiem un pamatojoties uz kopsapulcē pieņemtajiem lēmumiem.
Paskaidrojam, ka jebkuras dzīvojamās mājas pārvaldīšana, uzturēšana, t.sk. remonta darbu veikšana, iespējama tikai par attiecīgās dzīvojamās mājas nodrošinātajiem finanšu līdzekļiem. RNP nav tiesīga attiecīgās dzīvojamās mājas pārvaldīšanā izlietot citu dzīvojamo māju pārvaldīšanas līdzekļus vai citu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku izveidotos finanšu līdzekļu uzkrājumus, kuru izlietojums paredzēts konkrētām mājām un konkrētiem remonta darbiem.

M miroslava 22.01.2019

Kad beigsit kāpņu telpās, tad arī beigs smirdēt!

M m577 25.04.2019

да они вечно берут деньги за не существующие ремонты, а сами ничего не делают! шарашкина контора!