www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Nemazgā kāpņu telpu jau trešu gadu ( slikti darbnieki L.Vaivade K. Pastušenko Ē.Puriņa)

Rīgas namu pārvaldnieks - Nemazgā kāpņu telpu jau trešu gadu ( slikti darbnieki L.Vaivade K. Pastušenko Ē.Puriņa)

Diemžēl jau apnika cīnīties lai mums nomazgā kāpņu telpu (jau trešais gads), sētnieku mēs arī nevar samainīt jo viņai ir laba draudzene kura strādā par mūsu māju namu pārzini (Karina Pastušenko). Pilnīga problēmu ignorēšana Karinas puses, kāpņu telpu apsaimniekošana grafika neievērošanu.
Pievienojam arī bildes lai apskatīt ka mums viss atbilsts noteikumiem! Aicinām ciemos Nilu Ušakovu

Smieklīgas atbildes

(Uz 13.11.2017. Nr.1-9/37299
Labdien!
Dzīvojamās mājas Salaspils ielā 18 k-1, Rīgā (turpmāk – Dzīvojamā māja) namu pārzine 21.11.2017. apsekoja Dzīvojamās mājas koplietošanas telpas un mājai piesaistīto teritoriju. Apsekošanas laikā konstatēts, ka Dzīvojamās mājas piegulošā teritorija sakopta atbilstoši sezonai, savukārt Dzīvojamās mājas koplietošanas telpas uzkoptas atbilstoši sanitārās uzkopšanas grafikam. Pēdējā koplietošanas telpu mitrā uzkopšana veikta 17.11.2017.
Ar Dzīvojamās mājas sētnieci veiktas pārrunas un 22.11.2017. Dzīvojamās mājas 1.kāpņu telpā atkārtoti tiks veikta mitrā uzkopšana.
Dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieki 02.06.2017. kopības lēmumā izteica savu viedokli par Dzīvojamās mājas sētnieces atbilstību darba pienākumu veikšanai.
Papildus vēršam uzmanību, ka Dzīvojamās mājas kāpņu telpā izmantojot elektronisko atslēgu var iekļūt tikai attiecīgās kāpņu telpas iedzīvotāji, tādēļ aicinām iedzīvotājiem nepiegružot attiecīgo kāpņu telpu.) Ē.Puriņa

Papildināts Eteck 07.06.2018

Salaspils iela 18k-1, Rīga LV-1057

E

Dainis 07.06.2018

Mainiet pārvaldnieku uz tādu, kas spēs apkopt jūsu kāpņu telpu, pēc pieredzes zinu, ka visas diskusijas ar RNP ir samērā bezjēdzīgas.

E Eteck 07.06.2018

Diemžēl tas pārāk grūti izdarīt, ņemt vēra kādi cilvēki dzīvo blakus…

Dainis 07.06.2018

Tad atliek vien pašam pie slotas ķerties.

J Jumta kaķis 08.06.2018

Daini , visu cieņu bet mainot parvaldnieku šaja konkreta sudziba nekas nemainisies , jo lai kapnes izkatitos tiras vinas jaremonte

E Eteck 09.06.2018

Netīru grīdu jāremontē, vai netīras sienas ? ja sētnieks nepilda savus pienākumus, ko šeit jāremontē pēc 2 gadiem būs situācijas tāda pati.

Andris Sa 07.06.2018

Давно пора отказаться от их услуг!

A Apzinìgà 08.06.2018

Ká maksà tà arì tìra.

E Eteck 09.06.2018

Nu lūk vajag rakstīt atlūgumu ja neapmierina darbs, ja cilvēks vienlaicīgi apkalpo divas mājas, ka viņš var paspēt kvalitatīvi sniegt pakalpojumus.

L Liene Avota 08.06.2018

Visa valsts pārvalde, valsts uzņēmumi, aģentūras, it visur. Viens pamatīgs "ģimenes uzņēmums". Krustu šķērsu saprecējušies, guļ, rads rada galā. Tev apnicis uz visu taupīt? Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! https://goo.gl/X17csF

J Jumta kaķis 08.06.2018

Dzivoju taja maja , normala setniece . Gribetos piebilst ka medikomentus jalieto regulari .

Labdien,

Lūdzu noradiet jūsu dzīvokļa numuru vai telefona numuru lai es varētu ar jums sazināties, un iztrunat par kādus mums medikamentus jālieto.
Normāls adekvāts cilvēks kurš dzīvo šeit jau sen zina par nekompetence kura notiek no Karinas Pastušenko kundzes, un viņas draudzene kura ir sētniece mūsu māja.
Pēc esošas informācijas sētniece apkalpo divas mājas, ka var strādāt vienlaicīgi divas vietas pa 8 stundām dienā?

J Jumta kaķis 09.06.2018

Man jau ar augstak minatiem cilvekiem problemu nau , sava ziņa atvainojos par nelielu joku par medikomentiem , vainigs- piekritu ) gribat sazinaties droši , ši platforma atbalst privatus ziņojumus atsutiet savu numuru , sazinasimies

E Eteck 09.06.2018

Ja nesat gatavi atbildēt par saviem vārdiem lūdzu nepublicēt murgu, ja Jums patīk dzīvot klēti, tad mums komentāru nav.

J Jumta kaķis 08.06.2018

Ja , starpcitu biku padomajot , nu negluzi apgalvošu bet tomer pieļauju domu ka jums ir personigas dabas konflikts ar setnieci kas nau saistits ar viņas profesionalo kompetenci

J Jumta kaķis 08.06.2018

Sasauciet kopsapulci un konkreti isakiet savas pretenzijas , kur jus redziet problemu un ka jus viņu pidavaiet risinat . anonimi apvainot kaimiņus nav liela maksla . Es netišam uzgaju uz šo sudzibu bet no jusu komentariem esmu dauz ko jaunu uzinais par sevim .

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 08.06.2018

Labdien! Šodien veikta apsekošana objektā. Lūgums norādīt precīzi, kas tieši Jūs neapmierina kāpņu uzkopšanas darbos. Kāpņu mitrā uzkopšana tiek veikta reizi mēnesī. Šobrīd esošais stāvoklis nebūt nenorāda, ka tā nebūtu veikta 3 gadus, ka minējāt iepriekš.

Sveicināti,

Ja mēs rakstam sūdzību par nekvalitatīvu sniegtu pakalpojumu, tad uzreiz mūs APGALVO par kaut kādu konfliktu ar sētnieku, kādas varētu būt darīšanas ar sētnieku? (tikai pasveikt un viss). RNP pārstāvis uzreiz var saprast kur problēma.. Pilnīga nekompetence…
Lūdzu uzlikt publiski apsekošanas aktu un personu kura veikuši.. un mēs kopa paskatīsim par marasmiem kuri notiek RNP Daugava...

"Lūgums norādīt precīzi, kas tieši Jūs neapmierina" - kur nu vēl precīzāk - SĒTNIECE.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 08.06.2018

Mēs tomēr vēlētos norādes par profesionālo darbu, nevis privāta rakstura.

Labdien,

Kāds privāts raksturs varētu būt ar sētnieku ? Kas par maldināšanas informācijas sniegšana no RNP puses? Jūs kur strādājat tirgu vai uzņēmuma kurš sniedz apsaimniekošanas pakalpojumus ?

O Oļegs 09.06.2018

У нас управляет кооператив темпс все отлично .. Тут полный .. по фото просто вы живете в бомжатнике. ГОНИТЕ В ШЕЮ ЭТОГО ДВОРНИКА И УПРАВЛЯЮЩИХ ДОМА. Советую осветить это в дельфи и на прием к Ушакову

O Oļegs 09.06.2018

Соседи зайдите к нам в гости на salaspils iela 6, в любой из домов обслуживаемый темпсом. У Вас творится бардак полный и видно что дворнику прикрывают зад, причем наглядно. Если управляющий дома допускает такие халатности. Посмотрите все углы черные от грязи... мерзко...
Читая ответы rnp просто смешно, люди борятся чтобы за их деньги помыли подьезд. A тут пишут приват ракстурс с дворником, не поделили шетку чтоли?

Sveiki visiem!

Paldies par lielu interese mūsu sūdzībai, sociālos tiklos arī iet diskuskusijas. Mēs ļoti ceram ka uzrakstīta Ušakovam kungam vēstule, aizies līdz adresātam !
Ļoti ceru ka tādi cilvēki, kuri nekompetenti mājas pārvaldīšanas jautājumos paaugstinās savu profesionālo kompetence.
Šodien mēs apmeklējuši RNP apkalpotu māju Maskavas iela 250/11, kur sētniece strādā ka vajag, kvalitāte nav salīdzinātu ar mūsu.
Cik saprotu tas atkarīgs no namu pārziņa, kura nepilda savus pienākumus…
Mums nav saprotams vai tik grūti sekot apkalpošanas grafikam, pildīt savus pienākumus. Ja mēs nemaksam laicīgi tad uzreiz soda nauda, ja RNP nepilda savus pienākumus tas ir norma.

J Jumta kaķis 09.06.2018

Nuu murga publicešana tas ir jusu lauciņš uz jusu panakumiem nepretendrju . Bet par saviem vardies stavešu un kritišu veidu ka ar manim iespejams sazinatirs es jums noradiju bet acim redzot jums tas neinterese . Krievu mele ir labs vards пустозвон padomaiet par to jo sudziba principa tik tiešam ir uz tukšas bietad .

D Diana Glizdeniece 26.11.2018

Mums Kraslavas 34 arī tas pats. Izskatas ka setniece vispar neeksiste. Ko tur par mitro uzkopšanu runāt, butu kaut sausa veikta.