www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Mājas pagalms netiek tīrīts no sniega

Rīgas namu pārvaldnieks - Mājas pagalms netiek tīrīts no sniega

Vakar, 29.janvārī, kārtējo reizi nācās pārliecināties par daudzdzīvokļu mājas Dzelzavas ielā 89 apsaimniekotāja - SIA Rīgas Namu Pārvaldnieks attieksmi pret iedzīvotājiem. Sniega tīrīšana pagalmā notiek demonstratīva - iebrauc "traktoriņš", kura vadītājam pietiek nekaunības izbraukt "vienas lāpstas platumā" un prom! Vai tiešām mājas iedzīvotāji nav pelnījuši cienīgu attieksmi? Beigu beigās, mēs taču maksājam par apsaimniekošanu!
Par to, kā tiek "tīrīts" sniegs pagalmā ( pēc šādas "tīrīšanas" paliek sniega vaļņi 30 cm augstumā un automašīnām nav iespējams iebraukt) telefoniski informēju RNP Kvartālu labiekārtošanas darbu vadītāju Dzintaru Petrovu. Protams, pēc telefona zvana nekas nemainījās. Viņiem taču nospļauties! Jāpiebilst, ka algu Rīgas namu pārvaldnieka darbinieki saņem no iedzīvotāju nomaksātajiem nodokļiem. Pielimumā pievienoju fotogrāfijas, kur skaidri redzams, kā strādā RNP.

31.01.2019

M Mego izmeklētājs 01.02.2019

Apkart autotransportam kas novietots ir jātīra spēkrata īpašniekam.un jā iepriekšējā tēmā atbildēja ka varat tač izvēlēties citu apsaimniekotaju.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 01.02.2019

Labdien! Par šīs adreses sniega tīrīšanas nepilnīgo kvalitāti atbildīgais darbinieks izvirzīja pretnezijas pakalpojuma sniedzējam jau 29.01. un šodien veikta nepilnību novēršana. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!