Zoodārzs - fack

Šodien ar draudzeni gājām skatities dzīvnieciņus kuriem bija mūs jāgaida ar plašu smaidu sejā. Bet tie lopi visi cieši sagūlušies alās un nelien āra. Esmu saniknots, iešu ārā sameklēšu kašķi un uzsitišu kādam purnu.

H Hugo Djego 17.11.2009

Vili, varbūt Tev vajag zoodārzu izvēlēties ka darba vietu-atskatīsi līdz apnikumam ;)
Katrā zīņā izsaku līdzjutību. Ja gadijuma dod kadam pa purnu, tad iesaku izvēleties kādu zagli.
Man, bļin, jau otru reizi šogad
uzlauza autiņu un apzaga Rīgā :(

E Eseseseeseeses 17.11.2009

vili, vajag dzert tabletes, ko aarsts ir izrakstiijis...citaadi izklausies peec taada, kuram pasam buuri zoodaarzaa vajadzeetu pieskirt...

Mamma 17.11.2009

Tagad zoodarzaa ir ziemas periods, visi dziivnieki raami gulj un gaida pavasari. Vajadzeja doties uz saeimas nama pusi tur lielakas aktivitaates shai gada laikaa.

P pipars 17.11.2009

Anna :D:D:D:D

Mamma 17.11.2009

Piparinj vai tualetes papiiriiti panjeemi liidzi?

A Agnese 17.11.2009

Jums nepiecesama psihiatra palidziba!

L Lepi 18.11.2009

Tev laikam zvaigžņu slimība piemetusies. Visiem jālc kājās, kad tevi redz . Pie reizes arī pa purnu gribētos tev iešau.

E Eva 18.11.2009

stulbs cilveeks!

A alll 18.11.2009

vils laikam skolā bastoja bioloģijas stundas, ja nezin, ka rudenī sākas ziemošanas periods dzīvniekiem.

P pika 18.11.2009

Alll - par dzīvniekiem mācijas Zooloģijā ! :P