www.sudzibas.lv Rīgas 64. vidusskola izglītības kvalitāte

Rīgas 64. vidusskola - izglītības kvalitāte

Sveiki!
Es plānoju mācīties šajā skolā, tāpēc vēlos zināt esošo un bijušo skolēnu un vecāku viedokli. Kāda ir skolotāju attieksme, atmosfēra skolā, vai Jums skola kopumā patīk/patika?

J

D Dj 01.08.2009

Neiesaku tur iet!
Tur tevi učuki izdrāzīs dirsā un tavai mātei un tēvam drāzīs smadzenes.Tur viens man čoms nomācijās.

A Akmens420 04.02.2022

Sveki, es atvainojos par sagādātajām neertībam! Gaidisim jūs atpakaļ nākošgad!

. . 13.08.2009

Skola ir laba, jāprot uzvesties un tas arī viss. Katrā ziņā beidzēji priecājas un arī lepojas, ka ir beiguši tieši 64.

J jautājums 23.08.2009

Kā ar atzīmēm : skolotāji liek pēc principa, ka tikai Dievs zin uz 10, skolotājs - uz 9, bet skolēns - max uz 8, vai tomēr vērtē objektīvi? Skolēni draudzīgi?

E Ex 31.08.2009

Sola šausmīga... nav nekas izromentēts, nestāv teļuks galvenajā ieejā, ēdnīca vispār 100 gadu veca, garderobe vispār nevis garderobe bet kaut kāds cietums (tā iskatās, jo tur ir dzelzs kabīnes kur jakas kārt), bibliotēka bez datoriem, bibliotēka pagrabā un vispār nekārtīga, nav kameru, dežurante sēz pie ieejas pie galda, nevis būdiņā kur tur atslēgas... skola pēc iskata šausmīga (no iekšas) bet mācību plānā nezinu

B bb 31.08.2009

dj, tu esi tiešām debīls/a

Skolai nav ne vainas bet pētersone čista nerullē

T Truth 02.09.2009

Man šī skola nepatika, mācīties tur gan bija viegli, nebija problēmu nopelnīt augstas atzīmes, ja, protams, seko visam līdz. Izglītības kvalitāte kopumā ir laba un par pasniedzējiem neko sliktu teikt nevaru, BET šajā skolā mēdz apcelt cilvēkus, par to, ka viņiem varbūt nav tik labas drēbes vai izskats kā pārējiem, un ir vesela kaudze ar "blatotājiem", kas domā, ka ir pasaules nabas, kaut šajā dzīvē saviem spēkiem nav sasnieguši itin neko. Visi tiek dalīti pēc materiālās labklājības principa.

I Izabella 02.12.2009

Ko jūs visi tur runāja!!! 64. ir laba skola, ja protams proti uzvesties un uzmanīgi klausīties un pats galvenais sekot stundai. Skolotāji atzīmes liek taisnīgi, bet ja krīti uz nerviem tad par uzvedību ieliks 2 vai nv. Jāpilda arī mājasdarbi. varbūt daži skolotāji ir tādi mazliet pasisti.

U una 19.01.2010

skolai nav ne vainas. ir protams daži īpaši skolotāji, bet ja strādā tad nekādu problēmu nav.
nu un par to apcelšanu, pastāstat, kurā rīgas skolā tā nav?
un par to, ka neizremontēta, galīgi nav taisnība, labi ir daži kabineti, kur kādu laiku remonts nav bijis, bet rīgā atradīsi daudz sliktākas skolas, kurās pat iekšā iet negribas.

A Anda 30.01.2010

Labam skolēnam katra skola laba. Bet protams, ka pāri stāv centra ģimnāzijas.

G Ginta 12.02.2010

Nu nevarētu teikt, ka skola ir laba, ka ir slikta.Skolotāji stagnāti un vienai otrai daudz sakāpis galvā.Jaunie skolotāji piemēru ņem no vecās paaudzes.
Vienu varu pateikt, ka bērni jau ir sākuši ierakstīt telefonos, kā skolotāji kliedz un draud viņiem.Personīgi man visi šie ieraksti telefonos jau ir zināmi.
Skolotājiem nav tiesību plēst un sviest personīgās mantas miskastēs, ja kāds no bērniem nav pakļāvies viņai.Neaizstāvu pusaudžus, bet skolotājs nedrīkst šādas metodes izmantot.Tas nozīmē vienu, ka skolotājam jāmaina darbs.
Man jau ienāca doma, ka visus šos ierakstus un fotogrāfijas vajadzētu nodot skolas arhīvam:)

Kā jau daži labi šeit ir rakstījuši, ka dažiem skolotājiem krīt uz nerviem viens otrs skolēns un tad šis skolotājs iet un noskaņo +piepušķo citiem skolotājiem par šiem skolniekiem.Katrā ziņā šāda attieksme nedrīkst būt.Pašlaik nesaukšu šo skolotāju uzvārdā, jo ceru ka attieksme viņai mainīsies.

L Laura 06.07.2010

Neisaku - skolotājiem mīluļi, pedagoģija un audzināšana padomju laiku līmenī, ir daži labi skolotāji, bet skolas vispārējo auru tie nespēj izlīdzināt. Tipiski dzirdēt no skolotāja - Dievs tev smadzenes nav devis, idiots tāds!

P Panda 03.11.2010

Pateicoties skolotāju un skolēnu ieguldītajam darbam,
2009./2010.m.g. pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem
mūsu skola ieņem 2.vietu starp visām Rīgas pilsētas skolām.
(Nedaudz atpaliekam tikai no Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas).

Tā bija rakstīts r64vsk.lv, tā ka ar izglītības kvalitāti viss kārtībā. Manā laikā ar skolotājiem viss bija kārtībā, tagad tikai jaunieši par daudz atļaujas, lūk arī rezultāts.

M Miķelis 26.01.2011

Skola ļoti laba, pats esmu absolvents, un varu teikt tikai to labāko, skolotāji jauki, saprotoši :) 3 gadi jau pagājuši, bet velarprojām eju ciemos, aprunāties :) Principā esmu lepns, ka beidzu tieši šo skolu :)

J jekabs 06.06.2011

skola tizla, daudzi grib no turienes iet prom

E ewew 09.08.2011

Ir skolotāji kas ir feini, bet ir tāds atsevišķs gadījums, kas nevis cīnās pret citu skolēnu apcelšanu bet pat piedalās tajā, kā arī pielien vadībai! Vārdā gan nesaukšu.

S sintija 17.08.2011

nu skolai ir gan plusi, gan mīnusi:
+ izglītības līmenis ir augsts (pagājušogad 98% A, B, C līmeņu)
+stundas ātri beidzas, jo ir īsi starpbrīži (piem., 9. stunda beidzas 15:05)
+nav nemaz tik grūti dabūt labas atzīmes, ja mācās
+direktore ļoti labi pasniedz matemātiku
+skola atbalsta sportu un sportistus

- vidusskolā ir tikai vispārīgais novirziens
- skolā mēdz apcelt cilvēkus, par to kā viņi izskatās;
- ir vesela kaudze ar "blatotājiem", kas domā, ka ir pasaules nabas, kaut šajā dzīvē saviem spēkiem nav sasnieguši itin neko. Daudzi ir pat ĻOTI iedomīgi.(pilnīgi piekrītu iepriekšējam komentāram)
- Visi tiek dalīti pēc materiālās labklājības principa.
- klases kolektīvs īpaši nevēlas pieņemt meitenes(jo zēni, protams, ir mazākumā) un zēnus, kuri neģērbjas un neizskatās "kruti".

I Ina 05.11.2011

Daudziem no komentāriem protams varētu piekrist, bet cik noprotu lielākie komentētāji ir nevis tie, kas tur paši mācijušies, bet tādi kas kaut ko ir dzirdējuši.
šajā skolā viss ir atkarīgs no tavas attieksmes un no tā cik lielu darbu tu ieguldi, ja neko nedarīsi un nemācīsies, tad pamatskolā varbūt tiksi cauri, bet vidusskolā būs ļoti lielas problēmas.
Domāju lielākais plus šai skolai ir tas, ka nav tā sauktā konveijera, šeit skolotāji zin katru bērnu un pat dažus gadus pēc beigšanas tos atcerās.
ļoti laba skola, iesaku citiem tur macities.

I Ilze P 16.01.2017

arī dažus gadu desmitus pēc beigšanas atceras!

S Smilex 16.12.2012

64. ta nav skola.. un nekad nebus. ta ir elle. tev draugu nebus, ja tu nebusi kip bagats. Neesmu dzirdeetajs. Pats aizgaju pagajushaa gada. Sekmes nav svarigas, ja neizskaties labi, nebeigsies labi. +Caune, zarinjs super teacheer ar labu attieksmi.. :333 Love their styleee :DD

S stella06 05.03.2014

sveiki. es nekad nesutitu savus bernus uz 64 vidusskolu, kamer tur saimnieko Lace ka direktore, atceros vinu no 80 gadiem...necietu vinu, ka vina mani, vinai bija savi milulisi un tos ko vina necieta, man nekad nav patikusi 64 skola, aizgaju no vinas, neiesaku tur macities.

A Akmens420 04.02.2022

My name is jeff

L lietotajs123456 27.05.2014

Laba skola, bet daži skolotāji ir kādi ir-stingri bez pamata, bet neviens skolotājs skolēnus nepazemo. Galvenais šajā skolā ir kārtīgi mācīties, jo ja bērs nolaidīsies tad no skolotājas dabūs pa ausīm un tā pa nopietno. Ēdnīcā dažreiz bija pretīgs ēdiens. Samaksāju 3 latus par smirdīgu kotleti un piedegušiem kartupeļiem un loģiski ka neēdu to visu, tāpēc labāk paņemt maizītes uz skolu un kārtīgu ēdienu paēst mājās. Iesaku šajā skolā mācīties, jo bērni draudzīgi, skolotāji labi māca-riktīgi iedzen, un bērnam nekad nebūs garlaicīgi.