www.sudzibas.lv Rīgas 64. vidusskola izglītības kvalitāte

Rīgas 64. vidusskola - izglītības kvalitāte

Sveiki!
Es plānoju mācīties šajā skolā, tāpēc vēlos zināt esošo un bijušo skolēnu un vecāku viedokli. Kāda ir skolotāju attieksme, atmosfēra skolā, vai Jums skola kopumā patīk/patika?

J

B binni2 06.09.2014

Mani bērni mācījās šajā skolā, zinu situāciju no pieredzētā.
Skola ir stingra un kā jau daudzās skolās pedagogi dala bērnus "mīļajos" un "nemīļajos", bet lielākā šīs skolas problēma ir pedagogu kultūras līmenis, tas ir zem katras kritikas, dzer, pīpē, šķir skolēnu vecāku ģimenes (esmu to izjutusi uz savas ādas)
Skolotājs ir publiska persona un ar savu piemēru bērniem jārāda kā uzvesties sabiedrībā, bet šīs skolas skolotājas (nesaukšu vārdos, bet domāju, ka vadība nojauš, bet piever acis) publiskās vietās pārdzerās, pīpē, piedauzīgi uzvedās (laiza ausi tikpat piedzēušam iecerētam tēviņam), taisa skandālus, vicinās ar dūrēm savu bijušo skolēnu klātbūtnē. Manuprāt, tā nav normāla rīcība un tādēļ mani 3 bērni šajā skolā vairs nemācās.
P.S. starpcitu, aizejot no šīs skolas manu bērnu sekmes un uzvedība ir krasi uzlabojušās.

A agitav 21.11.2014

Man meita mācījās šajā skolā, skola stingra, pedagogi apsaukājas ( ne jau visi, protams), pedagogiem jāpiedomā pie sava kultūras līmeņa, manuprāt, tā skolot bērnus, kā to darīja Padomju laikos, vairs nedrīkst, jo ir cita paaudze, un diemžēl šī skola to nav sapratusi, strādā pēc vecām, nemainīgām izglītības metodēm, kas neder šodienai.
Ja direktore padomātu vairāk par mūsdienīgāku pieeju izglītības sitēmai kā tādai, tad uzlabojumi būtu, bet patreiz...
Galvenais nav super zinoši skolēni, visu tāpat nevar zināt, bet gan kādus cilvēkus Jūs izskolojat.
Teicamas sekmes nav pats svarīgākais dzīvē, bet gan PERSONĪBAS. To nu skolai jādomā. Šeit neaudzina Personības, bet gan izpildītājus.

V vitaz 02.02.2016

Arī manas meitas mācās šajā skolā. Pilnībā piekrītu Agitav rakstītājam.
Par bērnu, kā personību nedomā (ja tik daži skolotāji). Lāce skatās tikai uz skolas reitingiem. Cilvēks un kur vēl personība nav vērtība. Cita lieta skolas kopējais tēls!!!
Vecāka meita šo skolu beidz vairākus gadus atpakaļ. Izlaidumā bija redzams "labāko skolnieku tēls"!!! Varbūt atzīmes ar bij izcilas, bet morāle un uzvedība šiem absolventiem stipri zem zemākā līmeņa. Pat kauns atcerēties. Tādi nekad roku nepasniegs cilvēkam, bet tieši otrādi.

U Usersunknown 24.07.2023

Man gan patīk, gan arī nepatīk šajā skolā, bet izglītības līmenis labs. Pateikšu plusus un mīnusus:
+ Labs izglītības līmenis, jauki pedagogi, jauki skolotāji (ja viņiem nekrist uz nerviem), un arī forši pasākumi, nekad nav garlaicīgi!

-Tur daži skolēni ir ļoti nejauki, un judgo kā tu izskaties, un ar ko tu nodarbojies, un dažreiz ēdnīcā ir pārsālīts ēdiens, vai vispār sāls nav.