Elvis Kurzemnieks ir krāpnieks

Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 4 stundām 17 minūtēm)
Codoreal
(Pirms 4 stundām 48 minūtēm)
Vidzemes slimnīca
(Pirms 5 stundām 7 minūtēm)
Aquadream
(Pirms 5 stundām 46 minūtēm)
Laternas Stunda Klubs
(Pirms 6 stundām 8 minūtēm)
Dzīvokļa izīrēšana
(Pirms 6 stundām 58 minūtēm)
Mercury Data (2pc.lv)
(Pirms 9 stundām 3 minūtēm)
Panda Taxi
(Pirms 15 stundām 50 minūtēm)
Rīgas Starptautiskā Autoosta
(Pirms 16 stundām 21 minūtēm)
foto un stils
(Pirms 17 stundām 52 minūtēm)
Gaiļezers Stacionārs

Sliktākais reitings

CSDD (-2)
Choco (-1)
BIGBANK (-1)

Populārākās sūdzības

CSDD (6)
Evisit (3)

Turies tālāk

MTTC (2)
Simba (2)
ELKOR (1)
MAXIMA (1)

Sūdzība par Rīgas 64. vidusskola

Lasīt visas sūdzības par Rīgas 64. vidusskola

Rīgas 64. vidusskola

Publicēja:
 jautājums Jul 24, 2009
izglītības kvalitāte
Informācija par kompāniju:
Rīgas 64. vidusskola
Rīga
Sveiki!
Es plānoju mācīties šajā skolā, tāpēc vēlos zināt esošo un bijušo skolēnu un vecāku viedokli. Kāda ir skolotāju attieksme, atmosfēra skolā, vai Jums skola kopumā patīk/patika?
:)

Lasīt komentārus Izglītība

Komentāri

Man meita mācījās šajā skolā, skola stingra, pedagogi apsaukājas ( ne jau visi, protams), pedagogiem jāpiedomā pie sava kultūras līmeņa, manuprāt, tā skolot bērnus, kā to darīja Padomju laikos, vairs nedrīkst, jo ir cita paaudze, un diemžēl šī skola to nav sapratusi, strādā pēc vecām, nemainīgām izglītības metodēm, kas neder šodienai.
Ja direktore padomātu vairāk par mūsdienīgāku pieeju izglītības sitēmai kā tādai, tad uzlabojumi būtu, bet patreiz...
Galvenais nav super zinoši skolēni, visu tāpat nevar zināt, bet gan kādus cilvēkus Jūs izskolojat.
Teicamas sekmes nav pats svarīgākais dzīvē, bet gan PERSONĪBAS. To nu skolai jādomā. Šeit neaudzina Personības, bet gan izpildītājus.
Komentēja: Nov 21, 2014
agitav

Mani bērni mācījās šajā skolā, zinu situāciju no pieredzētā.
Skola ir stingra un kā jau daudzās skolās pedagogi dala bērnus "mīļajos" un "nemīļajos", bet lielākā šīs skolas problēma ir pedagogu kultūras līmenis, tas ir zem katras kritikas, dzer, pīpē, šķir skolēnu vecāku ģimenes (esmu to izjutusi uz savas ādas)
Skolotājs ir publiska persona un ar savu piemēru bērniem jārāda kā uzvesties sabiedrībā, bet šīs skolas skolotājas (nesaukšu vārdos, bet domāju, ka vadība nojauš, bet piever acis) publiskās vietās pārdzerās, pīpē, piedauzīgi uzvedās (laiza ausi tikpat piedzēušam iecerētam tēviņam), taisa skandālus, vicinās ar dūrēm savu bijušo skolēnu klātbūtnē. Manuprāt, tā nav normāla rīcība un tādēļ mani 3 bērni šajā skolā vairs nemācās.
P.S. starpcitu, aizejot no šīs skolas manu bērnu sekmes un uzvedība ir krasi uzlabojušās.
Komentēja: Sep 6, 2014
binni2

Laba skola, bet daži skolotāji ir kādi ir-stingri bez pamata, bet neviens skolotājs skolēnus nepazemo. Galvenais šajā skolā ir kārtīgi mācīties, jo ja bērs nolaidīsies tad no skolotājas dabūs pa ausīm un tā pa nopietno. Ēdnīcā dažreiz bija pretīgs ēdiens. Samaksāju 3 latus par smirdīgu kotleti un piedegušiem kartupeļiem un loģiski ka neēdu to visu, tāpēc labāk paņemt maizītes uz skolu un kārtīgu ēdienu paēst mājās. Iesaku šajā skolā mācīties, jo bērni draudzīgi, skolotāji labi māca-riktīgi iedzen, un bērnam nekad nebūs garlaicīgi.
Komentēja: May 27, 2014
lietotajs123456

sveiki. es nekad nesutitu savus bernus uz 64 vidusskolu, kamer tur saimnieko Lace ka direktore, atceros vinu no 80 gadiem...necietu vinu, ka vina mani, vinai bija savi milulisi un tos ko vina necieta, man nekad nav patikusi 64 skola, aizgaju no vinas, neiesaku tur macities.
Komentēja: Mar 5, 2014
stella06

64. ta nav skola.. un nekad nebus. ta ir elle. tev draugu nebus, ja tu nebusi kip bagats. Neesmu dzirdeetajs. Pats aizgaju pagajushaa gada. Sekmes nav svarigas, ja neizskaties labi, nebeigsies labi. +Caune, zarinjs super teacheer ar labu attieksmi.. :333 Love their styleee :DD
Komentēja: Dec 16, 2012
Smilex

Daudziem no komentāriem protams varētu piekrist, bet cik noprotu lielākie komentētāji ir nevis tie, kas tur paši mācijušies, bet tādi kas kaut ko ir dzirdējuši.
šajā skolā viss ir atkarīgs no tavas attieksmes un no tā cik lielu darbu tu ieguldi, ja neko nedarīsi un nemācīsies, tad pamatskolā varbūt tiksi cauri, bet vidusskolā būs ļoti lielas problēmas.
Domāju lielākais plus šai skolai ir tas, ka nav tā sauktā konveijera, šeit skolotāji zin katru bērnu un pat dažus gadus pēc beigšanas tos atcerās.
ļoti laba skola, iesaku citiem tur macities.
Komentēja: Nov 5, 2011 Ina nosūtīt e-pastu

nu skolai ir gan plusi, gan mīnusi:
+ izglītības līmenis ir augsts (pagājušogad 98% A, B, C līmeņu)
+stundas ātri beidzas, jo ir īsi starpbrīži (piem., 9. stunda beidzas 15:05)
+nav nemaz tik grūti dabūt labas atzīmes, ja mācās
+direktore ļoti labi pasniedz matemātiku
+skola atbalsta sportu un sportistus

- vidusskolā ir tikai vispārīgais novirziens
- skolā mēdz apcelt cilvēkus, par to kā viņi izskatās;
- ir vesela kaudze ar "blatotājiem", kas domā, ka ir pasaules nabas, kaut šajā dzīvē saviem spēkiem nav sasnieguši itin neko. Daudzi ir pat ĻOTI iedomīgi.(pilnīgi piekrītu iepriekšējam komentāram)
- Visi tiek dalīti pēc materiālās labklājības principa.
- klases kolektīvs īpaši nevēlas pieņemt meitenes(jo zēni, protams, ir mazākumā) un zēnus, kuri neģērbjas un neizskatās "kruti".
Komentēja: Aug 17, 2011 Sintija nosūtīt e-pastu

Ir skolotāji kas ir feini, bet ir tāds atsevišķs gadījums, kas nevis cīnās pret citu skolēnu apcelšanu bet pat piedalās tajā, kā arī pielien vadībai! Vārdā gan nesaukšu.
Komentēja: Aug 9, 2011 Ewew nosūtīt e-pastu

skola tizla, daudzi grib no turienes iet prom
Komentēja: Jun 6, 2011
jekabs

Skola ļoti laba, pats esmu absolvents, un varu teikt tikai to labāko, skolotāji jauki, saprotoši :) 3 gadi jau pagājuši, bet velarprojām eju ciemos, aprunāties :) Principā esmu lepns, ka beidzu tieši šo skolu :)
Komentēja: Jan 26, 2011 Miķelis nosūtīt e-pastu

Pateicoties skolotāju un skolēnu ieguldītajam darbam,
2009./2010.m.g. pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem
mūsu skola ieņem 2.vietu starp visām Rīgas pilsētas skolām.
(Nedaudz atpaliekam tikai no Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas).

Tā bija rakstīts r64vsk.lv, tā ka ar izglītības kvalitāti viss kārtībā. Manā laikā ar skolotājiem viss bija kārtībā, tagad tikai jaunieši par daudz atļaujas, lūk arī rezultāts.
Komentēja: Nov 3, 2010 Panda nosūtīt e-pastu

Neisaku - skolotājiem mīluļi, pedagoģija un audzināšana padomju laiku līmenī, ir daži labi skolotāji, bet skolas vispārējo auru tie nespēj izlīdzināt. Tipiski dzirdēt no skolotāja - Dievs tev smadzenes nav devis, idiots tāds!
Komentēja: Jul 6, 2010
Laura

Nu nevarētu teikt, ka skola ir laba, ka ir slikta.Skolotāji stagnāti un vienai otrai daudz sakāpis galvā.Jaunie skolotāji piemēru ņem no vecās paaudzes.
Vienu varu pateikt, ka bērni jau ir sākuši ierakstīt telefonos, kā skolotāji kliedz un draud viņiem.Personīgi man visi šie ieraksti telefonos jau ir zināmi.
Skolotājiem nav tiesību plēst un sviest personīgās mantas miskastēs, ja kāds no bērniem nav pakļāvies viņai.Neaizstāvu pusaudžus, bet skolotājs nedrīkst šādas metodes izmantot.Tas nozīmē vienu, ka skolotājam jāmaina darbs.
Man jau ienāca doma, ka visus šos ierakstus un fotogrāfijas vajadzētu nodot skolas arhīvam:)

Kā jau daži labi šeit ir rakstījuši, ka dažiem skolotājiem krīt uz nerviem viens otrs skolēns un tad šis skolotājs iet un noskaņo +piepušķo citiem skolotājiem par šiem skolniekiem.Katrā ziņā šāda attieksme nedrīkst būt.Pašlaik nesaukšu šo skolotāju uzvārdā, jo ceru ka attieksme viņai mainīsies.
Komentēja: Feb 12, 2010 Ginta nosūtīt e-pastu

Labam skolēnam katra skola laba. Bet protams, ka pāri stāv centra ģimnāzijas.
Komentēja: Jan 30, 2010 Anda nosūtīt e-pastu

skolai nav ne vainas. ir protams daži īpaši skolotāji, bet ja strādā tad nekādu problēmu nav.
nu un par to apcelšanu, pastāstat, kurā rīgas skolā tā nav?
un par to, ka neizremontēta, galīgi nav taisnība, labi ir daži kabineti, kur kādu laiku remonts nav bijis, bet rīgā atradīsi daudz sliktākas skolas, kurās pat iekšā iet negribas.
Komentēja: Jan 19, 2010 Una nosūtīt e-pastu

Ko jūs visi tur runāja!!! 64. ir laba skola, ja protams proti uzvesties un uzmanīgi klausīties un pats galvenais sekot stundai. Skolotāji atzīmes liek taisnīgi, bet ja krīti uz nerviem tad par uzvedību ieliks 2 vai nv. Jāpilda arī mājasdarbi. varbūt daži skolotāji ir tādi mazliet pasisti.
Komentēja: Dec 2, 2009
Izabella

Man šī skola nepatika, mācīties tur gan bija viegli, nebija problēmu nopelnīt augstas atzīmes, ja, protams, seko visam līdz. Izglītības kvalitāte kopumā ir laba un par pasniedzējiem neko sliktu teikt nevaru, BET šajā skolā mēdz apcelt cilvēkus, par to, ka viņiem varbūt nav tik labas drēbes vai izskats kā pārējiem, un ir vesela kaudze ar "blatotājiem", kas domā, ka ir pasaules nabas, kaut šajā dzīvē saviem spēkiem nav sasnieguši itin neko. Visi tiek dalīti pēc materiālās labklājības principa.
Komentēja: Sep 2, 2009
Truth

dj, tu esi tiešām debīls/a

Skolai nav ne vainas bet pētersone čista nerullē
Komentēja: Aug 31, 2009 Bb nosūtīt e-pastu

Sola šausmīga... nav nekas izromentēts, nestāv teļuks galvenajā ieejā, ēdnīca vispār 100 gadu veca, garderobe vispār nevis garderobe bet kaut kāds cietums (tā iskatās, jo tur ir dzelzs kabīnes kur jakas kārt), bibliotēka bez datoriem, bibliotēka pagrabā un vispār nekārtīga, nav kameru, dežurante sēz pie ieejas pie galda, nevis būdiņā kur tur atslēgas... skola pēc iskata šausmīga (no iekšas) bet mācību plānā nezinu
Komentēja: Aug 31, 2009
Ex

Kā ar atzīmēm : skolotāji liek pēc principa, ka tikai Dievs zin uz 10, skolotājs - uz 9, bet skolēns - max uz 8, vai tomēr vērtē objektīvi? Skolēni draudzīgi?
Komentēja: Aug 23, 2009
jautājums

Pievienot komentāru

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
  Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu
  Pievienot bildes
  Apstiprināšanas kods

  Pievienot

  Šodienas bilde

  Kategorijas

  Apģērbs / Apavi
  Atpūta / Izklaide
     - Viesu nami
  Auto / Transports
     - Autoskolas
  Avīzes / Žurnāli
  Bizness / Finanses
     - Bankas
  Būvniecība
     - Celtnieki
  Ceļojumi
     - Viesnīcas
  Datori / Pakalpojumi
  Drošība
  Dzīvnieki
  Elektronika un Tehnika
  Iepazīšanās
  Internets
     - Web lapas
  Izglītība
  Jurisprudence / Konsultācijas
  Kafejnīcas, bāri, restorāni
  Karjera / Darbs
  Kino / Teātri
  Literatūra / Grāmatas
  Māksla / Daiļrade
  Mēbeles / Iekārtas
  Mobilie telefoni
  Mūzika
  Nekustamais īpašums
     - Kaimiņi
     - Īre
  Pārējās
  Pārtikas produkti
  Politika / Valsts struktūras
  Reklāma
  Reliģija
  Skaistumkopšana
     - Kosmētika
  Spēles
  Sports
  Telekomunikācijas
  Televīzija / Radio
  Veikali / Tirdzniecība
  Veselība / Medicīna
   Ieteikt jaunu kategoriju

  Video

  Mēnesi pirms vēlēšanām - bez reklāmas
  Mēnesi pirms vēlēšanām - bez reklāmas
  Vairaki video


  RSS Feed
       
   

  Piereģistrēties

  Lietotājvārds
  E-pasta adrese
  Parole
  Kods
  Reģistrēties

  Piereģistrēties

  Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
  Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

  Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
  OK

  Autorizācija

  E-pasta adrese
  Parole
  Autorizēties
  E-pasta adrese
  Sūtīt     Atpakaļ
  Loading...
  Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

  Ienākt ar Facebook profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties

  Ienākt ar Draugiem.lv profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties