www.sudzibas.lv Riga Shop Apkalpošāna

Rigashop.lv - Apkalpošāna

Rigashop.lv un moblive.lvTa paša firma. Ka var but ka viena firma strada zem divem karogem, tas javtajums atteicigi preks latvijas valdibas Un kapec ne vens ne skatas ka vini stradaVini tikai saka taja dina prece bus, det preces nav, ta nav

N

M modrisvoldemars 02.12.2015

Labdien šis ir kantoris kas visus cilvēkus apmāna es arī pasūtīju cieto disku un jau četras dienas ka nav atsūtīts zvanīju pateica kā tulīt atzvanīs bet nekā, būs jābrauc pie viņiem pašam vai arī jāiesaista policija un televīzija.

R raivisimo 26.10.2016

Labāk ar šo kantori neielaisties-gribēju nopirkt TV pasūtīju,jo bija rakstīts ka prece ir uz vietas.Gaidu ziņu kad zvanīs man,nekā-pēc pāris dienām zvanu pats.Šie saka ka neēsot uz vietas bet tuvākajās dienās atvedīs no noliktavas.Tā es ar viņiem čakarējos 2 nedēļas-un pēc tam pasūtīju šos divas mājas tālāk...

и Ива Нежная 22.06.2017

RigaShop.lv НИКОГДА НЕ ПОКУПАТЬ У RigaShop.lv!ВОРЫ ! МОШЕЙНИКИ! Попросили плностью оплатить заказ и обещали товар в течении 5—10 рабочих дней. Прождала 3 недели! Написала откоз и запрс средст назад! Написали ждать 3—10 раб. дней..Отождала 14 дней( по закону не имеют право задерживать выплату средсв назад,дольше)! НИ ДЕНЕГ НИ СРЕДСТВ! УКРАЛИ 150 евро! СКОРО ,С ТАКИМИ МАХИНАЦИЯМИ RigaShop.lv Будут сидеть в тюрьме!