Rf Auto SIA - Krāpšana

Pārdod auto no Vācijas ar saregulētiem spidometra rādījumiem.
Saka kad ir veikta pirms pārdošanas servisa pārbaude, bet ar auto tehnisko stāvokli nekas nav darīts, tikai nomazgāts motor no virspuses.
Auto komplektāciju arī sludinājumos norāda nepatiesu.
Pirku pie viņiem auto ar nobraukumu 220000 pēc pārbaudes izrādītājas 363000 tūk 2012 gada ierakst. motors no augšas nomazgāts apakšā viss eļļā. vēl daudz daudz defektu kuri parādījās pēc auto diagnostikas.
Nebūtu pretenzijas, ja būtu puslīdz adekvāta cena par atuto stāvokli, jo pēc nopirkšanas auto prasīja lielus ieguldījumus.

C critical thinker 03.10.2016

lēti pirksi, tālu brauksi

P partaisnibu2 03.10.2016

dārgi pirksi, nebrauksi vispār!

X xyxyx 25.10.2016

Kā arī ļoti rupjš pārdevējs, pēc teksta saprotams, ka arī īpašnieks... Tiklīdz tiek norādīts uz kādiem auto defektiem, tā kļūst nikns un izsakās nievājoši pret pircēju. Vissliktākais auto placis no visiem kuros pabijām, tieši attieksmes ziņā....

B Brālis-1 12.05.2018

Sia RF AUTO Cēsīs , sludinājumā norāda auto komplektācijā nepatiesas opcijas - el. logi, borta dators { uz borta datoru viņi norādija uz pulksteni }, jumta reliņi. Sākot testa braucienu tika ieslēgts radio, lai tiktu slēptas nepārprotamas kritiska nodiluma skaņas no priekšējām pusasīm { "miroņgalvām" un gultņiem }. Uz vairākiem teh. jautājumiem atbild ar - nezinu.
Ņemot vērā augstāk minēto, Raivo {tā viņš stādijās priekšā} darbībās var saskatīt krāpšanās pazīmes un negodīga komersanta rīcību.
Komunicējot ar mani kā klientu, viņš bija pieklājīgs un korekts. Tas viņam +.

B Bergs 17.11.2018

Neiesaku sso kantori!

I ilze 17.03.2019

Savu auto pirku RF auto. Nevaru pateikt NEVIENU sliktu vārdu ne par auto stāvokli, ne komunikāciju. Protams, bija šādi tādi sikumi jānomaina,piemēram, amīši, bremžu kluči, bet kopumā, auto ir teicamā stāvoklī. Vairāk domāju, ka ir cilvēki, kas “par paldies” un “mazām naudiņām” gaida astoto pasaules brīnumu.