www.sudzibas.lv Rēzeknes slimnīca Obligātās veselības pārbaudes

Rēzeknes poliklīnika - Obligātās veselības pārbaudes

Likumā noteiktajā kārtībā nosūtījām darbiniekus uz obligātajām veselības pārbaudēm. Darba dienā noīrējām autobusu, strādniekiem tika iedota brīva apmaksāta darba diena, aizbraucām (ceļš 100 km). Iepriekš zvanīju uz poliklīniku, veiksmīgi sameklējām (telefoniski) pirmsārstu kabinetu, noskaidroju, ka nav nepieciešams iepriekš pierakstīties rindā, viss notikšot. Līdzi jāņem OVP kartes, uzzināju, kādi ārsti būs jāapmeklē pēc attiecīgā risku novērtējuma punktiem, cik tas maksās, ar ko jārēķinās. Piemēram, asins analīzes rezultāts var būt nākamajā dienā vai šīs dienas pēcpusdienā. var nākties apmeklēt citus neparedzētus ārstus, ja cilvēks slims. Ļoti laipni bija par apmaksas veikšanas kārtību ar garantijas vēstuli, jo tas ir uz uzņēmuma rēķina. Un tad tik sākās. Līdzi nav paņemta katra nosūtītā cilvēka ambulatorā karte (nez vai ģimenes ārsts to izsniedz vispār uz rokas, nu ja varbūt kopiju var dabūt...) vai izraksts. Tad pēc lūgumiem tomēr kāds medicīnas darbinieks (paldies) apsolīja sazvanīties ar katru ģimenes ārstu, lai nosūta pa faksu šo ambulatoro karti, ja tas būs vispār iespējams (tagad atvaļinājumi arī ir ārstiem, arī darba laiki...), jo bez šīs kartes nepieņem neirologs. Tad nu asins analīzes būs otrā dienā, ārsts kardiologs savu aprakstu rakstīs nākamajā dienā, jo strādā tad kad nolikts darba laiks, jo ir laikam viens uz to visu padarīšanu. Tad beigās to visu apskatīs arodārsts, kuram jau nu šodien noteikti būs beidzies darba laiks. Ļoti ceram, ka rītdien vispār strādās arodārsts, nebūs kaut kas greizi izgājis ar analīzēm, kardiologs būs paspējis uzrakstīt vēstures visiem pacientiem un iekļāvies darba laikā. Jā ir taču cita darba diena, kurā visu to varēs izdarīt. Neviens jau nav nomiris no obligāto veselības pārbaužu veikšanas! Mēs savukārt rītdien atkal īrēsim autobusu, dosim apmaksātu brīvdienu strādniekiem (10), meklēsim viņiem aizvietotājus darbā, brauksim 100 km, cerēsim, ka atkal kaut kas neparedzēts nenotiks. Mums šodien ieteica, ka vajadzējis iepriekš atbraukt un izrunāt visu, tad nebūtu šodienas stresu. KOOOOOO izrunāt?????????????????? Kam domāti sakari (domāts telefons)? Vēl vajadzēja braukt 100 km? Cik reizes? Mums bija izvēle Rēzekne vai Madona, attālums viens. No Madonas, Jēkabpils puses bija dzirdēts, ka šo OVP var veikt vienas dienas laikā. Atsaucas, ja tas tiešām ir izdevies! Dalīsimies pieredzē, būs ekonomija (vesela darba diena). Darba devēji, rēķinieties ar pamatīgām netiešajām izmaksām! Toties būs apmierināta arī Valsts darba inspekcija par veiktajām OVP! Lai mums visiem veicas darot katram savu darbu, galvenais, ka kaut ko darām!

K

N nomalas 14.07.2011

Labais! Kā maksā tā strādā! Uzreiz var redzēt, ka alga samazināta un strādā valsts sektorā.Privātā firmā notiktu atlaišana, tas nekas ka algas mums visur samazinātas! Kāda ārstam daļa, ka tālu braucat, utt. varbūt nočakarēsiet nervus un atkal patstāvīgs klients garantēts!