Rēzeknes poliklīnika - Ārstu attieksme

Šodien bija ļoti nepatīkams gadījums, kad man pēkšņi sākās asiņošana urinējot un šausmīgas sāpes vēdera lejasdaļā. Ģimenes ārste nestrādāja, tāpēc zvanīju uz slimnīcas reģistratūru, lai pavaicātu, ko šādā situācijā darīt. Iedeva dakteres Putras telefonu. Pazvanīju dakterei Putrai, izstāstīju savu problēmu, un atpakaļ man krieviski atbildēja "Nu i što?". Biju šokā. Jau sāku stingrākā tonī vaicāt, bet ko tad man galu galā darīt, jo man ļoti sāp?! Saņēmu atbildi "Ņičevo ņeznaju, peite čaj i antibiotiki". Sadusmojos un noliku klausuli. Paldies draudzenei, kura ātri noreaģēja un iedeva pareizā ārsta telefona numuru, jo viņas mātei bija tāda pati problēma un atklāja urīnpūšļa audzēju. Pazvanīju ārstam un uzreiz pateica ierasties slimnīcas uzņemšanas nodaļā un nodot analīzes. No tās Rēzeknes Poliklīnikas labāk turēties pa gabalu, jo pret pacientiem izturas kā pret ielas suņiem, ja vien nepiemaksā naudu aploksnē.

M mamzele1979 04.09.2016

Pilnīgi piekrītu sūdzības autorei.Man augusta mēnesī arī bija nepatīkams gadījums uzņemšanas nodaļā,Man zem ceļgala bija uzmeties augonis.Sapampa visa kāja un sāpes bija tādas ka knapi paiet varēju.Uzņemšanas nodaļā pat nepaskatijās manu kāju.Uzreiz paziņoja ka tas būs maksas pakalpojums.Tā kā mocijos ar nežēlīgām sāpēm tad teicu ka maksāšu,bet kad man pateica summu es gandrīz nokritu no kušetes.Man paprasija 50eiro.Es pateicu paldies un atteicos no ''lētā''pakalpojuma ko pieprasija Rēzeknes ķirurģe caur uzņemšanas nodaļas māsiņu.

1 120986 24.04.2017

Taisnība, daktere Putra tieśám ļoti nepieklájíga.runát nemák tik agresįvs tonis vienmér, ka tieśám gribas átrák bégt prom.