www.sudzibas.lv remtes gim arstes Rasmas Piksas attieksme gimenes artsa pavirsa attieksme pret smagi slimu sievieti

remtes gim arstes Rasmas Piksas attieksme - gimenes artsa pavirsa attieksme pret smagi slimu sievieti

Man,sa gada janvara sakuma Dobeles slimnica izopereja zultsakmenus. Pec operacijas nejutos labi , bet diemzel ne mana vaimanasana, ne asaras nevienu neintereseja, un otraja diena pec operacijas tiku izrakstita no slimnicas ar paskaidrojumu, ka jaatbrivo vieta citiem pacientiem. Ta nu es ar neciesamam sapem izrakstijos no slimnicas. So visu laiku no janvara lidz 26 februarim mans veselibas stavoklis neuzlabojas , bet tikai pasliktinajas , neko nevareju ieest, jutu smaguma un pilnuma sajutu vedera, mans veders auga ik dienas lielaks un lielaks. Tad apmekleju musu gimenes arsti , kura man izrakstija melnas ogles tabl, un lika tas dzert 6 uzreiz, ka zarnu darbibas regulesanai. TaS izdzerot jau pec pirmas x jutos loto slikti , Lidz vienu dienu bija tik slikti, neiztureju un aizbraucu uz Dobeli pie arstiem , Tur man veica visparejas parbaudes un atklaja , ka olnicas ir nesmuki saaugumi . Taja pasa diena izrakstija majas, pieteikdami griesties pie sava gimenes arsta Rasmas Piksas, pec nosutijumu uz Gailezera slimnicu, Ta ari parbraucot majas izdariju , Gailezera slimnica tika sazvanita , bet nosutijumu man neiedeva. Ta nu es bez nosutijuma aizbraucu noteiktajadiena uz Gailezera slimnicu , bet atkal diemzel bez rezutatiem , jo man tur prasija nosutijumu un visu analizu izrakstus, kuru man gimenes arsts neuzrakstija, Braucu atpakal ar savu lielo , skidruma pilno vederu majas . Pa taisno pie sava pagastagimenes arsta, Rasmas Piksas . Es vinai jautaju ", Kapec mani nozimejat uz Gailezera slimnicu bez norikojuma un visiem nepieciesamiem dokumentiem "?! , tad preti sanemu sminu , ka kaut ko jautru !!! Kaut ari(" si saucama) Gimenes Arste loti labi zin , ka musu gimene ir genetiski iedzimta olnicu vezis, bet vina par to jautri pasmaida, vel 1 nedelu novilcinot, LIEDZOT MAN UZSAKT LAICIGU ARSTESANU !!! Pati maz ko zinu no medicinas un vienmer esmu paklavusies uz dakteriem , bet tagad saprotu , ka palauties vienigi varu tikai pati uz sevi," Skaldit uz valdit !!!," tikai tada valoda,( Diemzel) saprotama." Ja nesmeresi , neripos"!!!