www.sudzibas.lv Regnus uzmanieties no darbadevēja Ojāra Ozerinska

REGNUS - uzmanieties no darbadevēja Ojāra Ozerinska

Strādāt šādā kaktu kantorī kā REGNUS- koncentrācijas nometnes režīms. Viss ir ļoti konspiratīvi, darbinieki savā starpā nedrīkst sarunāties, viens otram jautāt un nākt kopā uz darbu. Šefs Ojārs (pēc skata garš apvēlies basketbolists) - apkrāps jebkuru, vērtēšanas sitēmas padarītajam darbam nekādas, tu pat nedrīksti redzēt apkopotos rezultātus par savu darbu. Šefs maksā naudu aploksnē pēc garastāvokļa. Darba inspekcija padarīt arī nevarēs viņam neko, kamēr būs tādi cirpēji-darba ņēmēji, kas par minimālo algu gatavi vergot.

K

G Gatis 02.09.2010

Tie parādu piedzinēji-parazīti, kas mēģina uz cilvēku nelaimes krīzes dēļ iedzīvoties, pat minimālo nav pelnījuši. Pie tam vēl, strādājot ar tādām metodēm kā Regnus - šantāžu, draudiem, iebiedēšanu. Kapteine, no sirds priecājos, ka Ozerinskis tevi uzmeta. Dzīvē viss nāk atpakaļ un kā tu izturējies pret līdzcilvēkiem, tā, kā pret pabiru, Ozerinskis izturējās pret tevi. Palasi Bībeli, tur rakstīts - dari otram to, ko tu gribētu, lai tev dara, ko sēsi, to pļausi utt.
P.S. Novēlu atrast normālu darbu. :)

A astrologs 03.09.2010

hahahahahhaha..re kur vel viens pieradijums...
Man pasam ir siks parads, pie privata, kuru pasutiju nahren, tad nu man uz epastu atnaca tada draudu vestule-tjipa pazinojums...hahahhah, uzreiz smiekligi likas- ierosinasot lietu par krapsanu, man piemerosot apcietinajumu un tml murgus.Uzvaniju uz to nr, kas bija noradits, sakuma atbildeja kaut kada smara, puslauzita latviesu valoda, ilgi man nacas pierunat, lai runatu ar direktora vietnieku... rezultata pateicu visu ko domaju, un nu ir klusums!!! TA TAM BUS BUT!!!
Ieteikums cilvekiem, kurus santaze paradu piedzineji- sutiet visus nahren, nemaksjiat nekada gadijuma NEKO, SI NEKAUNIBA JAU SAJA VALSTI IR PARSNIEGUSI DA JEBKADAS ROBEZAS!!!

E Es 18.09.2010

Kapteine, cik tu ilgi izturēji šajā kantorī?

U Uldis 12.11.2010

Man jautājums par šo tēmu:-). Kāpēc Regnus bijušie darbinieki, kas te sarakstijuši tik daudz komentāru nejūtas laimīgi, ka tikuši prom no tās briesmīgās ietādes, bet mēģina to nomelnot šajā portālā??? Atbilde vienkārša. Tāpēc, ka tās ir muļķības.
Ja Tu jūti, ka Tava izglītība, pieredze, kvalitāte neatbilst šai kompānijai un nosacījumiem– darba tirgus ir atvērts, ej un meklē.

V Viktorija 30.11.2010

Varu tikai pilnīgi apliecināt Kapteines teiktajam. Tas, kurš grib justies kā koncentrācijas nometnē, tad uz priekšu! Riktīgs gestāpo.
Bet Uldim ieteiktu, piesakies un pastrādā tanī kantorī, tad varbūt komentārs būs savādāks.

A Aiga 02.12.2010

Согласна на все 100%!!! Проработала там совсем немного, кантора ГНИЛАЯ!!! Зарплата в конверте, по окончанию работы не доплатил!!! Оярс этот мутный чмырь..

U Uldis 02.12.2010

Strādāju šajā uzņēmumā jau ne pirmo gadu, atalgojums labs, nekādus konvertus neesmu redzējis un darba apstākļi ir super! Attieksme no vadības puses ir ļoti laba. Ar kolēģiem kontaktējos ne tikai darbā. Esmu strādājis arī citos piedziņas uzņēmumos, tāpēc ļoti labi zinu kā tur ir...un īstenībā esmu priecīgs, ka strādāju REGNUS un arī no kolēģiem neesmu dzirdējis negatīvas atsauksmes.

A Aiwa 04.12.2010

ew bet kapteine ierakstija vienu komentu un pazuda laikam nemaz tik suu*iigi regnusaa nebija.
wai arii citur ir veel suudii*aak. kapteine kaa tur iisti ir? tak tauta saka ka tew naw taisniiba

A Anna 20.12.2010

Nesaprotu kapēc neviena atbildīgā valsts iestāde šim krāpnieku kantorim neko nevar izdarīt, pat Darba inspekcija bezspēcībā noplāta rokas. Tur ne tikai darbiniekus uzrauga ka koncentrācijas nometnē, neviens neko nestāsta, nesarunājas, tiem kas strādā pārbaudes laiku līgumus nedod, algu nesamaksā, pasaka, ka tu pie mums neesi strādājis, a policija pasaka, ka paši vainīgi. Kur meklēt taisnību??

A Ainārs 21.12.2010

Man gan patik strādāt REGNUSa. Ojars prasīgs, bet taisnīgs. Ceturtdien braukšu atskaitīties par darbu ka ari par labiem rezultātiem man būs atkal prēmija. Nesaprotu kāpēc jāraksta tādas muļķības par firmu.

D Domājošs cilvēks 29.12.2010

jā uldis un ainārs ir tikapat īsti kā mana nelaiķa omīte! NICE TRY! :D

J Joker 30.12.2010

Čau, Uldi un Ainār !!! varu palīdzēt atklāt šo dirsēju IP adreses utt. Ja ir vēlēšanas varat sazināties ar mani caur e-pastu. Par samaksu vienosimies !

J ja 30.01.2011

eta firma regnus voob4e obaldela, zvonjat ugrazajut iz za kakixto 200 lat, xotja ja pla4u kazdij mesjac.vna4ale bila dogavarjonnostj takaja 4to plotitj kazdij mesjac, a teperj zvonjat i trebujut vsju summu, xotja znajut 4to ja 4elovek bezrabotnaja poka.jeslib ja mogla otdatj vsju summu srazu tak s udavolstviem otdalabi i delo s kancom.tak tam neponjatlivie ljudi sidjat, pervij raz takix vstre4aju.ja zapisala nas poslednij razgavor s ugrozami, i esli eto es4jo raz povtaritsa budu kudato obras4atsa.i takix ljudej ja znaju mnogo ja neodna takaja nado 4to to s etim delatj, potomu4to eto nenarmalno.

eto ze tvoja kri6a!

kakaja kri6a?

Z Zinaida 30.01.2011

Ne znae6 4to takoe-kri6a? Oni tebja oberegajut 4tob drugie duraka ne strigli D((((((((((((((((

J ja 30.01.2011

ja znaju 4to takoe kri6a.i kak i kto eto oni oberegajut?esli oni sami iz kompanii regnus ugrazajut.

Z Zinaida 30.01.2011

Znae6 takuju poslovicu-bei svoih, 4tob 4uzie bojalisj.

4to ti imee6 vidu?

Z Zinaida 30.01.2011

Drugie budut videtj kak oni tebja jebut, i bol6e tebja jebatj ne stanut, vot i vsja logika.