www.sudzibas.lv Regnus paraadu piedzinja

REGNUS - paraadu piedzinja

Regnus tiesam ir kaut kada nenormala firma.Zinu,ka pati vainiga,ka laikus neesmu samaksajusi kreditu.Pagajusi 5 gadi kops nemu kreditu,bet tam jau noilguma nav.Tagad sii firma zvanas ne tikai man,bet ari manai vecmammai,citiem radiniekiem lai redz vinji sedz manu paradu,ja es to nevarot budama bezdarbniece. Suuta uz telefonu sms, uz e-pastu vestules,draugiem.lv profilu un visadaa citaada zinja neliek mieru.Vispirms vinji lika man maksat pavisam cita cilveka paradu,jo redz mums esot lidzigi uzvardi.Pamulki kaut kadi.Kad es prasu,lai atsuta to rekinu no ka vinji ir neemusi to aprekinu-vinji atbild,ka rekinus nesuutot.Kaa tad es varu konkreti zinat kas un kaa.Varbut taa mana nauda vienkarsi vinjiem kabataa aizies.Vai maksasu kada cita vieta,kuram ir lidzigs uzvards!!!

K

stephany 15.03.2012

jaa, man arii Regnus reekjinu nesuuta, vien piedaavaaja samaksaat, tad atlaidiishot 100ls leetaak, ja aatri samaksaashot.
ja man kaadam radiniekam vai darba vietai dotu zinju, es to momentaa izmatotu pret vinjiem, kaa informaacijas izpaushanu treshajaam personaam bez tiesas leemuma.. bet .. vai nu radiniekus nevar atrast vai kaa...
pirms kaada laicinja mans pazinja visas sms un e-mail ar draudiem paarsuutiija uz PTA, pirms dazhaam dienaam jau sanjeema zvanu no vienas kompaanijas, nu kaapec vins taa esot dariijis, visu tachu vareejaam mieriigaa celjaa atrisinaat...

maksaa tik kompaanijai kurai esi paraadaa, bet ja vinji nepienjem paraadu(kaa arii meedz gadiities), tad gaidi tiesu
un nemaz tie tiesas izdevumi nav tik drausmiigi..man bija 41 ls, toties procentus samazinaaja uz pusi, jo tie nevar buut lielaaki par pamatsummu... es veel vinneeju ar tiesu nepilnus 300ls

S Sincha 17.03.2012

Slabo savus creditus maksat ja?

stephany 13.06.2012

nē, Sincha, nav slabo savus parādus maksāt,
slabo ir maksāt Regnus un citiem dubultos parādus