www.sudzibas.lv Regnus Nekompetence un bezkaunība

REGNUS - Nekompetence un bezkaunība

Regnus, atvainojiet, kas stāv aiz šīs firmas, man ir ziņas, ka kāda prokurore, tāpēc tik bezkaunīgi darbojas un ir piejama ļoti ierobežotas pieejamības satura informācija. Tas nav normāli, ka zvana maniem darba kolēģiem, ģimenes locekļiem, sadarbības partneriem, stāsta cik es esmu paradā un kādas ir manas saistības. Bezkaunīgi iejaucās biznesa partneru nostādnē pret mani. Kur ir norma tam visam? Ar kādām tiesībām?Ja parāda piedznēju kāds ir pilvarojis uz šadu rīcību, tad lai atsūta pilvaras kopiju.Zvani uz darbu, mājām, sms, ierašanās darba vietā.Cik man zināms visas lietas jākārto rakstiski un ar faktiem. Varbūt tās dāmas no Regnus grib ielīst arī manā gultā, un pateikt sievietei ar kuru guļu, cik esmu parādā.