Recro - labošana

Lielāku šmaukšanu nebiju pieredzējis.Pēc remonta kaites nepazuda.Rupjā veidā recro vadība paskaidroja ka vaina esot mašīnā.abs un vēl sazin kas.tad jau iznāk ka kārbu nebija jāremontē bet noplēsa fantastisku summu.Kārbu sataisīja RAP paldies viņiem ,bet recro naudu neatgriezīs.Rupja atieksme,un viņi sevi uzskata par dieviem .Uz konkrētiem jautajumiem vispār neatbild.paredzu ka ar tādu atieksmi pret darbiniekiem un klientiem viņu biznes nosēdīsies uz sēkļa.Aizies labie darbinieki un tad paliks tikai rupjība un lecība.jau tagad nekā prātīga tur nav .varbūt kādi divi ,vai trīs darbinieki tur kaut ko saprot ,bet pārējie ir pilnīgi ambāļi.neiezsaku tur labot kārbu.cenas rezerves daļām dārgākas nekā pie dīleriem centros..Fui.

R

F Feldža 05.03.2012

Par darbiniekiem nevaru komentēt, bet pieredze patiesi attur no vēršanās tajā iestādē, laikam domā, ka sapērkot dārgas iekārtas attieksme nav vajadzīga.. Sargaties!