Sia Mk Trade - Slikts serviss

Interneta veikalā ir problēmas ar valsts valodu. Spriežot pēc redzētā un dzirdētā darba intervijā, šis kantoris caur personāla menedžmentu metodiski kultivē krievisku vidi, skaļi atskaņo krievu popmūzikas radio un diskriminē latviešu valodas lietošanu iekšējā saziņā, neskatoties uz korekti uzrakstītu darba sludinājumu, kur šīs nianses nav pieminētas.

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 20.10.2016

Labdien!

Vēlamies paziņot , ka Jūsu viedoklis neatbilst patiesībai, gadījumā, ja kaut kādā veidā “MK TRADE “SIA ir pārkāpis Jūsu tiesības, tad lūdzam Jūs rakstveidā vērsties SIA “MK TRADE” un Jūsu sūdzība tiks izskatīta rakstveidā un uz to tiks sniegta oficiāla atbilde.

Ar cieņu,
SIA “MK TRADE”
Klientu serviss
Tālr.: (+371) 66165555
e-pasts: [email protected]

R

Ventilators 20.10.2016

Несапроту, кур проблема?

Виенс те тико пар Елкору, ко лидзигу теица, тикаи кренкьис, ка тур ир латвиешу пар даудз

T Tong Po 20.10.2016

Tas "viens" patiesībā rakstīja par citu kompāniju. Un domāju, ka tā sūdzība ir sava veida mēginājums nestandarta veidā atbildēt uz šo sūdzību. :)

T Tong Po 20.10.2016

Latvijā ir uzņēmumi, kuros iekšējā saziņas valoda ir angļu valoda.
Pieļauju, ka ir arī tādi, kuros runā arī citās valodās, kas ne obligāti ir latviešu.
Ja darba kolektīvā ir daudz cilvēki, kam dzimtā valoda nav latviešu valoda, tad ir loģiski, ka savstarpēji viņi komunicē savā dzimtajā valodā. Kur ar to ir problēma?

Man vispār liekas, ka sūdzība ir totāls sviests. Pēc vienas darba intervijas izrādās, ka esi varējis jau sniegt slēdzienu, ka uzņēmumā kāds "metodiski kultivē krievisku vidi" un "diskriminē latviešu valodas lietošanu iekšējā saziņā".
Kaut kādas muļķibas esi sarakstījis!

5 545 20.10.2016

Что не досталось тёплого места в кабинете чиновника, несмотря на правильную национальность? Поэтому теперь надо носиться со своим государственным языком пытаясь испортить жизнь русским.

J Jonsons Babys 20.10.2016

Ārā ir 2020. gads sūdzības temats: MK TRADE runā tikai arābu valodā, jo visi latvieši aizbraukusi meklēt vieglu naudu! Nav ko sūdzēties ja vēlat visādas Vienotības, Zaļos un Nacistus!

T Tong Po 20.10.2016

Nu pastāsti, kuri tad ir tie ģēniji, kas jāievēl! :D

BondsBonds 22.10.2016

Šoreiz es ticu. Ticu!