Rd Electronics - Valsts Valoda

Aizgāju uz RD Electronics veikalu pasūtīt preci. Pasūtot preci informācija par preces ID atnāca nesaprotamā valodā, proti, ne Valsts valodā. Labi ka ID numurs bija saprotams. Teica, kad prece būs veikalā, atsūtīs SMS, pēc pāris dienām atnāca SMS atkal nesaprotamā valodā, ne Valsts valodā. (Bildītēs ir pierādījumi).

Arī informācija uz epastu par preci atnāca nesaprotamā valodā.

Preci, pasūtīju, pašā veikalā, te pat Latvijā, nevis kaut kur ārzemēs.

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 11.08.2016

Labvakar!
Gribam izteikt Jums atvainošanos par radušos situāciju.
Precizējot Jūsu sniegto informāciju, konstatējām, ka situācija radās tehniskas kļūdas rezultātā.
Mēs ļoti novērtējam Jūsu sniegto informāciju, noteikti ņemsim vērā šo situāciju un Jūsu sniegto informāciju. Mēs parūpēsimies, lai mūsu kompānijā šādas situācijas vairs neatkārtotos.
Vēlreiz ļoti atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām.

Cieņā,
SIA “MK TRADE”
Klientu serviss
Talr.: (+371) 66165555
e-pasts: [email protected]

R Rihard Borovkov 09.08.2016

Mani fascinē latviešu tautas stulbums! Tu kad preci pasūtīji, laikam nepamanīji ka atķeksēji saziņas valoda RUS. Līdz ar to pirms sūdzēties jāpārbauda savs konts!

S sensor 10.08.2016

Lai apmaksā tulku. Man arī pēc latviešu valodas neizskatās.

Latviešu tautas 10.08.2016

Nu un? Man SONY microcentram bija vācu, dāņu, zviedru un norveģu valodā. Nu domāju angļu tuvs zviedru... ИНДЕЙСКАЯ ИЗБУШКА - Figvam - dāņu tūvak!

T Tong Po 10.08.2016

Neattaisnojot veikalu, diemžēl ir tā, ka Daugavpilī ziņojumu latviski, lielākā daļa klientu varētu nemaz nesaprast. Tad nu veikals automātiski pielāgojas vietējai specifikai. Rīgā, cik ir nācies iepirkties RD, visa saziņa ir latviski.

Latviešu tautas 10.08.2016

Ak vot kas ir: Jums nepatik krievu valoda!.. No ko pateikt? Pieraksties arābu valodas kursiem: tūvakā laikā OH KA DERES,,,

Sardele 10.08.2016

PMS laikā varbūt sāc dzert zāles.

Latviešu tautas 14.08.2016

Ak jā: nevis "kursiem". bet "kursos"! Vācijā JAU ĻOTI AKTUĀLI!