www.sudzibas.lv RD Electronics Плохой сервис

Rd Electronics - Плохой сервис

В интернет магазине заказал мобильный телефон, оператор доставку пообещал на следующий день, но задержали на неделю . О проблеме ни по телефону, ни по мэйлу никто не удосужился проинформировать, на мой эмайл тоже не ответили. Еще и в заказе оказалась карта памяти, которую я не просил.
Такое впечатление, что тренинги по работе с клиентами не проводятся и менеджеры даже не догадываются, что это такое. Но, впрочем в Латвии это в порядке вещей

klientuservissRD Pārstāvja atbilde 01.06.2016

Labdien!

Sakarā ar Jūsu interneta veikalā www.rdveikals.lv veikto pasūtījumu, SIA „MK TRADE” Jums atvainojas un paskaidro, ka diemžēl ņemot vērā to, ka preču piegādi un pieejamību SIA „MK TRADE” piedāvā preces piegādātajs vai ražotājs, SIA „MK TRADE” pamatojas uz piegādātāja vai ražotāja sniegto informāciju par preču piegādi un pieejamību.

SIA „MK TRADE” vienmēr klientiem cenšas sniegt informāciju, ja gadījumā pasūtījums kavējas, ja ir jāveic pasūtījuma piegādes pārcelšana, tiek piedāvāti visi iespējamie veidi situācijas risināšanai, lai klienti vienmēr būtu apmierināti ar iegādātajām precēm un apkalpošanas servisu.

Atzīstam, ka situācija, kurā ar Jums nav sazinājušies ir ļoti nepatīkama. Mēs katru dienu cītīgi strādājam pie tā, lai klienti būtu apmierināti un kvalitatīvi apkalpoti.

Lai mēs varētu risnāt esošo situāciju un precizētu informāciju par Jūsu pasūtījumu, un varētu sniegt Jums korektu atbildi, lūdzam Jūs sazināties ar mums uz tālruņa numuru: (+371) 66165555, vai arī sniegt detalizētāku situācijas aprakstu uz e-pastu: [email protected].

Mēs parūpēsimies, lai mūsu kompānijā šādas situācijas vairs neatkārtotos.

Ļoti atvainojamies Jums par sagādatajām neērtībām un radušos starpgadījumu.

Cieņā,
SIA “MK TRADE”
Klientu serviss
tālr: 66165555
e-pasts: [email protected]

M Marsu Pilami 01.06.2016

Почему оператор не позвонил и не сообщил, что доставка задерживается на неделю?
Почему никто не счел нужным ответить на мой емайл, в котором я спрашивал о планируемой дате доставки?
Почему в доставке оказалась карта памяти, которую, я не заказывал?
И почему Вы решили извиняться через три недели, только тогда, когда увидили негативный отзыв?