www.sudzibas.lv RD Electronics Pārdevēja pasakas

Rd Electronics - Pārdevēja pasakas

Bija tā... Es pasūtīju internetā datoru skaļruņus jeb "tumbas" RD veikalā. Vakar es gāju pakaļ precei, satiku smaidīgu darbinieci, kas no noliktavas atnesa manu pasūtījumu un aiznesa to uz kasi, pie kasiera vārdā Aivars (uz darbinieka kartītes tā bija rakstīts). Viņš ne tikai bija pārāk uzbāzīgs ar papildus garantiju, bet arī sāka teikt muļķības. Viņš teica, ka pēc divām nedēļām tumbas salūzīs un viņi neko nevarēs darīt, ja es nepaņemšu papildus garantiju, man remonta pirmā iemaksa būs 30 eiro un vēl būs jāmaksā, bet ar papildus garantiju viss būs kārtībā. Pēc 5 minūtēm, kad beidzot viņam pieleca, ka man nav tas vajadzīgs, viņam attieksme uzreiz mainījās. Smaids pazuda un pret preci arī īpaši labi vairs neizturējās. Kad pārbaudīja preci, dusmīgi "zem deguna" noburkšķēja "strādā!". Godīgi sakot tas teikums par divām nedēļām mani ļoti sasmīdināja, bet centos nesmieties. Es pats esmu strādājis ļoti daudz ar garantījām un zinu, ka tas ir muļķības, ko viņš teica. Mana (divu gadu) garantija stājās no pirkšanas brīža un nekāds maksas remonts nevar būt, ja man ir čeks un konstatēts bojājums. Man tiešām patika RD veikals, daudz tur iepirkos, bet pateicoties Aivaram man vairs nav ne mazākās vēlmes tur iepirkties, paldies Aivar! :) Tas, ka esmu jauns, tas nenozīmē, ka neko nezinu, man ir tikai 18 gadi, bet zināšanu pietiek. Es ceru, ka RD veikala vadība šo izlasīs un darīs kaut ko lietas labā. Es iepirkos RD veikalā, kas atrodas t/c "Origo" 2.stāvā, Stacijas laukumā 2.

J Jānis A Ronis 17.09.2016

ha,ha,ha,veel jaapiemaksaa!

L Livva 17.09.2016

Nevaino pārdevēju Aivaru, Aivars bija tikai godīgs pārdevējs, kas caur puķēm mēģināja pateikt, ka RD veikalos precēm faktiski garantijas nav! Varbūt, ja piemaksā, tad ir! Jā, pēc likuma ir 2 gadu garantija, bet RD veikalos, ja nodosi brāķa preci, atbilde vienmēr būs identiska- ražotāja defekta nav, nirdz tev pilnīgi sejā runājot pilnīgu figņu. Palasi te atsauksmes par šo veikalu. Vienreiz iegrābos, ar draudiem par bez tabu un ptac izcīnīju naudas atgriežanu, tagad pa gabalu no šī veikala!

Sidnejietis 17.09.2016

Nē, es esmu drošs par šo ražotāju. Uzticos jau daudzus gadus. Nopirku sen citas tumbas, kuras pirku 2012.gadā un zini, strādā vēl tagad, 2016.gadā. Es zinu, ka šis ražotājs ir uzticams, bet Aivars tikai gribēju gūt papildus peļņu muļķojot kārtējo klientu.

L Livva 17.09.2016

ceturtais gads tumbām nav nekāds mega izturības rādītājs. Turpat RD pirki? ļoti šaubos, ka viņiem kas no orig.ražotājiem, drīzāk pakaļdarinājumi vai varbūt pa lēto iepirktas brāķa partijas? Rd telefons atteicās pēc nedēļas, nopirku citā veikalā tādu pat modeli, jau 2,gadu bez gļukiem.

Sidnejietis 17.09.2016

Emm.. Visi no tēmas novirzijās. Es ticu, ka tumbas kalpos labi. Es topiku uztvēru uz to, ka kādas muļķības stāsta pārdevējs, lai iegūtu vairāk peļņas. Nevajag teikt, ka viņiem mazas algas un ka viņi pelna maz, man ir savi avoti, viņi pelna gandrīz četras reizes vairāk nekā es un es pelnu pietiekami.

klientuservissRD Pārstāvja atbilde 20.09.2016

Labvakar!

Gribam pateikties Jums par sniegto informāciju.

SIA „MK TRADE” vienmēr klientiem cenšas sniegt pilnvērtīgu informāciju par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem un pieejamām precēm un, ja ir radusies kāda nestandarta situācija, problēma vai neskaidrības gadījums tad, tiek piedāvāti visi iespējamie veidi situācijas risināšanai, lai klienti vienmēr būtu apmierināti ar iegādātajām precēm un apkalpošanas servisu.

Atvainojamies par situāciju, kurā Jums nācās saskarties ar neprecīzu informāciju par garantijas servisu.

Mēs parūpēsimies, lai mūsu kompānijā šādas situācijas vairs neatkārtotos.

Cieņā,
SIA “MK TRADE”
Klientu serviss
Tālr.: (+371) 66165555
e-pasts: [email protected]

Latviešu tautas 20.09.2016

Ответ в духе латышского менталитета: ложь и лицемерие...

Latviešu tautas 20.09.2016

viņi pelna gandrīz četras reizes vairāk nekā es un es pelnu pietiekami.
====
+ ещё и подворовывают, устраивают махинации... Мой бывший коллега именно там и работал. Много порассказывал...