www.sudzibas.lv RD Electronics Par maskas telefonu.

Rd Electronics - Par maskas telefonu.

Zvanot un pasūtot interneta veikalā preci pa telefonu Nr.66778899, kurš izrādās maksas numurs un tika iztērēti 6.18 EUR, lai varētu sagaidīt savienojumu un iegūt informāciju par preci. Mājas lapā pie telefena nr. nav pievienota informācija, ka tas būtu maksas pakalpojums, tāpēc cilvēki pirms zvanat "rdelectronics" reķinaties ar papildus izdevumiem par sarunu.

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 14.01.2014

Labdien!

Gribam Jūs informēt, ka telefona Nr. 66778899 tas nav paaugstinātas maksas numurs, bet gan operators Tele 2 un Bite ir noteikuši paaugstinātu tarifu tīkliem (telefonu operatoriem), kuri nav Lattelecom un LMT.
Tie nav mūsu nosacījumi, tarifus nosaka klienta mobilo sakaru operators!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Ar cieņu,
SIA “MK TRADE”
Klientu serviss
e-pasts: [email protected]
SKYPE: RD.klientuserviss

S smīkņa 09.01.2014

Tas nav maksas numurs, vienkārši to nr apkalpo CSC Telekom un tavam telefona operatoram uz šo tīklu ir dārgas sarunas.

G guns 04.10.2016

Klientu servisam: Nevajag melot!!

Dārgas (maksas) sarunas ar CSC Telekom ir visiem mobilo un fiksēto tīklu abonentiem, izņemot pašu CSC Telekom.

Avots: https://csc.lv/800-serijas-numuri/cenas/